Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (14)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by frantuzoaica Va pup pe toate si inca o data imi pare rau!
Parca ti-ai lua ramas bun, Frantz :-(( Ehh, Katarino lasa omu' in pace (pe ala cu cabana) sa nu-ti raspunda ca, daca nu ma-nsel, aia avea vreo 12 paturi, nu??? [:D] Noo...si restu' ce facem??? [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adela99
imi pare rau, frantz...da' las ca vin si alte ocazii [pup] si noi astialalti? pai, ce sa facem... mai cautam... de data asta cu cate locuri?
Io cred ca ma caut de purici, cel putin in doua locuri[:D] Nu stiu ce sa mai zic ..Acu' ma deplasez dezorganizat prin casa in lipsa de traiectorie[indecis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza!!! Katarino sper ca ti-ai gasit pin' la urma traiectoria, fara sa fie aia de "cadere libera" [:D] Pronim iar la cercetari, nu??...hai sa catam cu 6 locuri ca io nu bag mina-n foc pentru prietenii mei din Belgia...si mai bine mai ingramaditi decit cu ochii-n soare!!! Frantz...chiar intrasem la idei cu pupicii tai!! [:D] Adeluci...mai cati si tu azi cabanute??? Ca io iar am program de desene animate!!! :-)) [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Si eu,si eu la fel!6.30 si ceasul bilogic da trezirea plus mirosul de cafea care urca pana la mine la pat si consortu care ia cheile,inchide usa si in 10 minute e inapoi cu brak-fast-ul.[il] Am citit si ziarul(Jönköping Posten)si scria pe prima pagina ca spitalele suedeze "au importat" doctori din Romania si din alte tari pentru a suplini locurile neocupate.Ce ziceti de asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi o sa mergem in Romania de Revelion pana la urma.Maica-mea are niste probleme de sanatate(am aflat abia zilele astea,de la sor-mea..ca maica-mea nu zice nik,sa nu ma supere,vezi Doamne bine!!) si m-am gandit ca ar fi un cadou frumos sa petrecem cu ei inceputul de an.Plus de asta,trebuie sa mai repet si eu inca o data analizele in Romania pentru ca vrem sa ne apucam de facut plozi![:D](vreau sa aud si o treia parere in legetura cu afectiunea mea)Cam astea sunt motivele pentru care m-am schimbat la 180 grade.Viata asta se schimba de la minut la altul si cateodata nu o poti controla,nu iti pot iesi toate cum vrei!Dar,cum a spus Adela,sunt nenumarate ocazii sa ne intalnim si sa ne petrecem! Katarina,saptamana viitoare ne infiintam la Stockholm(daca nu intervine ceva...)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lilanda
Adeluci...mai cati si tu azi cabanute??? Ca io iar am program de desene animate!!! :-))
apai, oi cata, ce-oi face [:D]... daca-i musai ii musai ... ca vorba bancului: "Se aseaza un oltean pe un scaun si nu stia ca era o pioneza acolo. Il inteapa si incepe sa injure si sa strige: cine a pus pioneza asta aici ca sa ma intep eu... si pleaca injurand de mama focului. Se aseaza un moldovean: injura si asta se ridica si pleaca. Vine un ardelean. Se aseaza. Simte ca il stanjeneste ceva ... Se uita sa vada ce-i si zice: "No daca-i musai ii musai"."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, Adeluci, daca-i musai... ii musai atunci!!![:D] Cind mai am timp mai fac si io cercetari (e drept ca de vreo ora puteam sa fac si lucrul asta, da' m-a prins discutia aia despre cenzura!!! :-)) Si-i si Frantz pe-acolo!!! [;)] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...