Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (14)


Recommended Posts

v-am vazut! io am fost inaintea voastra [:D]... foarte bine faceti ca va mai perindanti ca doar nu puteti sta tot in "casa" mai iesiti in pic ... schimbati impresii ... ca si cu cabana se rezolva pana-n coada ... in ultima instanta cu o spaga ceva (frantz vaz ca se stie la spaga in Suedia... sincer - ce ai putut da spaga si de ce s-a ajuns pana acolo? nu trebuie sa-mi raspunzi (aici) [;)] "Uneori cred ca cel mai sigur semn ca exista viata inteligenta in univers este ca nici o civilizatie nu a incercat sa ne contacteze."( Bill Watterson)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neziua fetili! aaa,d'aia e asa slaba miscarea pe aci,voi stati la forfecat pe messenger,fara mine?[hot] Am fost la botez,a fost frumusel,Amelie a fost cuminte (probabil ca de bucurie ca nu e ea victima[:D].Eu tot ca draku arat cu parul,pentru curioase[:D],da nu pun poze,vrea sa-mi pastrez aura[vampa] va pup si revin mai incolo Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetili ia treceti voi acasa si povestiti pe aici..lasati alte treburi![:D]Io una fac pui cu smantana si la al meu consort i se pare asa de straniu ca si-a bagat nasu in blidele mele si a gustat din smantana amestecata cu faina[alcool]si a zis ca e delicioasa!Sa-l vad io mai incolo,cand l-or apuca durerile de stomac ,de la faina !hahahah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Ciulamaua iesi de ne linseram pe degete amandoi [:D]Azi tre' sa gatesc altceva dar cand ma gandesc la bucataria mea neincapatoare imi vine sa nu mai fac nik! Am innebunit si eu copiatorul aseara,am imprimat tot de la bucatarie...acu sa am timp si o bucatarie mai maaare sa le pregatesc!De mult visam la niste papanasi sau alvita!hahahah fac io zilele astea!am dat jos din plafon si nebunia aia de cutie ce zbiara la fum!Numai asa,ca sa pot sa gatesc in liniste!tot confortul![:D] si ma gandeam si la un meniu pentru Sf.Andrei.Dar,pe de alta parte ma gandeam sa le cumpar ca nu stiu la care ii place "home-made"[:D]Mai vad eu! Azi e ziua lui taica-meu,a ajuns si el la o varsta rotunda[:D]55 ca si maica-mea de-altfel ,anul asta 45.Ce mai trece timpul asta!!! Va pup de la Småland![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Morgon!!! La Multi Ani, tatalui tau Frantz!!! Si multa sanatate!!! [pahar] Bai cu tiiuitoarea de fum, am patit-o si eu odata ca am uitat in cuptor niste piine (din aia congelata) si s-a cam inngerit saraca...iar cind am deschis cuptiorul s-a apucat dracia aia de urlat de numai stiam cum s-o opresc!!! [:D] Frantz tu fa meniul si da-l incoa la aprobat!!! [:p] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...