Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Despre barbatii Sagetator


Recommended Posts

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
io mi-s rac si barbatu' sagetator. bun la casa omului ca painea calda. numai ca este extraordinar de ordonat si vrea ca totul in jurul lui sa fie asa si io nu mai pot[bang]. nu stiu daca asta e din cauza ca e sagetator sau ca inginer... sa vedem ce mai zic fetele. e om de famelie, aduce banu' acasa, nu merge la streaptease, hraneste plodul. dar asta cand se intampla sa vie acasa inainte sa adoarma, pt ca nu se da scos din birou nici cu acetona!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io am in batatura un sagetator![;)] Ce sa zic...nu prea sta locului,e harnic,face de toate pe acasa,dar e incapatinat,topit dupa fotbal si bere,dragastos,nebun ,haios..are si bune si rele.Ca noi toti! Si un tatic de nota 10![disco] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viitorul meu sot este Sagetator. Eu sint Varsator si ne potrivim. Este plin de viata ca si mine, energic, este familist convins, este de casa, face curatenie, i-ar place sa stea si in bucatarie chiar.Este insa putin aerian, mai copil asa , eu sint cea cu picioarele pe pamint.El nu e cu fotbalul (doar cu meciurile nationalei) in schimb e obsedat de pescuit.Eu am o parere buna despre Sagetatori ,sint baieti buni.[cool] Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io tot rac si el sagetator..subscriu..e de casa, iubaret, incapatanat are prioritati: io, casa, servicul..[:D] eehhh..defect mare la el e k isi cam "uita" hainele imprastiate prin casa si boala cea mai mare e calculatorul..in rest...n-am nimik cu el saracu' [olala] [flo] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alecsia m-ai facut sa rid.si la noi e la fel ;eu varsatoare incapatinata si ambitioasa si inca altele ca la varsatori iar el segetator bun ca piinea calda si asa cum zic eu asa este.dovada;3 copii facuti din dragoste mare si in plus cine ar fi stat cu mine in locul lui nu stiu. problema lui e ca pina face un lucru de care n-are chef explodez de-mi fug toti din cale.in rest pt. voi casa de piatra si e cea mai buna alegere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu este sagetator: bun barbat [il]. Asa cum spunea cineva mai sus, e ordonat (mai ceva ca mine), familist- da da nota 10, generos, altrusit... Eu sunt varsator cu capul in nori si el ma aduce cu picioarele pe pamant. Dupa parerea mea e cea mai faina zodie. Mi-as fi dorit un copil in zodia Sagetator. Eu ii gasesc numai calitati (sau cum se spune defectele sunt neglijabile)... Si el e sagetator si inginer. ...he he... alecsia si rayela> al meu nu e microbist! si nici nu pescuieste (cel putin asa stiu [:D]) In schimb in place berea, ii plac calatoriile... si ma mai gandesc si va spun!:))) ~~Adela & [zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...