Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nevoia de a fi admirate


Recommended Posts

Desi sunt casatorita de 2 ani, si suntem impreuna de inca 4, eu mai simt nevoia din cand in cand de a mai raspunde unor "ochii dulci", doar asa, ca sa vad daca "ma mai tzine"... Imi place sa cred ca inca mai sunt pe lista celor care vor sa "agatze", ma flateaza...si ma face sa zambesc. Voi nu simtiti la fel? Sau sunt eu putin defecta? Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze NOI-NOUTE cu David la 20luni[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de sinzi_ana
Desi sunt casatorita de 2 ani, si suntem impreuna de inca 4, eu mai simt nevoia din cand in cand de a mai raspunde unor "ochii dulci", doar asa, ca sa vad daca "ma mai tzine"... Imi place sa cred ca inca mai sunt pe lista celor care vor sa "agatze", ma flateaza...si ma face sa zambesc. Voi nu simtiti la fel? Sau sunt eu putin defecta? Sinzi
Si eu la fel fac, da' nu tzine figura tot timpul, imi spune citeodata "ce-ai patit draga ?". Da' daca ma fac draguta cum ii place lui, vad cum ii sticlesc ochii.[il] Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi... ca bine ai spus! [:D] Am o amintire recenta: ieri, in drum spre casa, trafic mare, ca de obicei. Eu, cu ochelarii de soare, figura de vitezomana probabil. Tipul din spate, ce i s-o fi parut lui ca-l fixez in retrovizoare, si m-am prins si eu tirziu de asta... cind am remarcat asa, ca Honda din spate se tot tine dupa mine, la un moment dat chiar am facut un ocol neasteptat, sa vad daca am eu impresia sau nu [bang] Am scapat de el intrind in garaj si gata (dupa circa 15 km de facut coada...).[bonjovi] [hopsieu] Chiar si cind sunt impreuna cu sotul, apreciem amindoi tot ce a lasat Dumnezeu frumos [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca esti putin defecta, cred ca esti putin singura...Sotul tau e mult timp plecat pe mare, nu? In rest, tuturor ne place sa fim admirate[;)]! Nora, mamica lui Andrei-Mihai(20aprilie 1999) si a lui Victor-Alexandru(12 iulie 2001) poze noi la http://community.webshots.com/user/noracosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Nora
Nu cred ca esti putin defecta, cred ca esti putin singura...Sotul tau e mult timp plecat pe mare, nu? Nora, mamica lui Andrei-Mihai(20aprilie 1999) si a lui Victor-Alexandru(12 iulie 2001) poze noi la http://community.webshots.com/user/noracosmin
Nu e vorba de asta, ca simt asa cu mult inainte sa fie vorba ca va pleca undeva. Pur si simplu imi place sa vad ca inca "se mai intorc capete"...ma intreb oare pana cand??? hahaha!!! Si uneori ma surprind ca mai intorc si eu cate o privire...(ofofof, asta inseamna ca nu sunt o sotie buna???) Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze NOI-NOUTE cu David la 20luni[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba esti buna! [:D] E ca la cutremure: mai bine mici si marunte, decit unul mare, care sa darime tot. Consider ca e normal sa te uiti imprejur si sa nu ramii in patratelul tau. Acum nu sunt "oarba" si vad si eu cum se mai intorc niscaiva capete, se bat a propos-uri, uneori mai arunc si eu o privire, asa, de amuzament si sa fiu si mai sigura ca... e totul ok. Asta nu inseamna ca e mai mult de atit si nici nu va fi, am un sot extraordinar, ne iubim foarte mult, ne intelegem extraordinar, si cum spunea si Gabriela (Infofun) intr-un mesaj... si eu simt ca formam amindoi un intreg, orice clipa libera o petrecem impreuna, si ne iubim (a nu se intelege numai [xinpat]; iar noi nu avem "zile libere", nu suntem compatibili cu aceasta idee). De altfel, stie si el de toate astea si "le ia" ca pe o "asigurare" in plus, daca pot spune asa. Uite asa, Sinzi, cred ca nu esti defecta deloc, ci doar normala [:p]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi, acest lucru despre care vorbesti tu este o caracteristica a femeilor care se stiu atragatoare. Cele care sunt constiente ca natura nu a fost prea generoasa cu ele adopta obiceiul strutului. In felul acesta verifici daca buna parere pe care o ai despre tine este (inca) bine intemeiata sau vrei pur si simplu sa te simti bine...probabil iti lipsesc uneori complimentele celui drag. Stai linistita, e ceva absolut normal, in realitate, tot ceea ce facem este pt a fi admirate - cine se imbraca cu ceva care stie ca nu il avantajeaza, de exemplu? Mada si [bibe] Sofi, 12.08.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincera sa fiu eu mereu am fost exact pe dos! Ma enervau privirile barbatilor (in afara fireste a celor in care eram eu interesata[:D]) si deveneam irascibila daca erau prea insistente sau daca ziceau ceva. A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelalte stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...