Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nevoia de a fi admirate


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Andrada
Sincera sa fiu eu mereu am fost exact pe dos! Ma enervau privirile barbatilor (in afara fireste a celor in care eram eu interesata[:D]) si deveneam irascibila daca erau prea insistente sau daca ziceau ceva. A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelalte stele
Si eu la fel!!! Si acum m-am trezit ca-mi fac studentii ochi dulci...era sa-l dau afara pe unu'! Si e adevarat ca sunt cam cpomplexata, fundul mare etc( asta in capul meu) [harp]Sabina si[copil]Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Andrada
Sincera sa fiu eu mereu am fost exact pe dos! Ma enervau privirile barbatilor (in afara fireste a celor in care eram eu interesata[:D]) si deveneam irascibila daca erau prea insistente sau daca ziceau ceva. A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelalte stele
Si eu la fel!!! Si acum m-am trezit ca-mi fac studentii ochi dulci...era sa-l dau afara pe unu'! Si e adevarat ca sunt cam complexata, fundul mare etc, dar cred ca orice femeie isi gaseste defecte. [harp]Sabina si[copil]Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! ma scuzati, nu-sh daca-s defecta, da` stiu ca si mie-mi place! cred ca asta nu are nimic de-a face cu dragostea fata de sot, ci mai degraba cu a fi femeie si a te simti bine in pielea ta! atata timp cat e un flirt nevinovat sau o simpla bataie de gene e si sanatos si nici nu ingrasa: [:D] [:D] [:D] pupici ralucoantza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralucoantza
salutare! ma scuzati, nu-sh daca-s defecta, da` stiu ca si mie-mi place! cred ca asta nu are nimic de-a face cu dragostea fata de sot, ci mai degraba cu a fi femeie si a te simti bine in pielea ta! atata timp cat e un flirt nevinovat sau o simpla bataie de gene e si sanatos si nici nu ingrasa: [:D] [:D] [:D] pupici ralucoantza
Corect!![cool] P.S Si io is defecta... Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma inscriu la clubul defectelor. Eu ma aflu intr-o stare permanenta de flirt. Numa' asa comunic eu cu barbatii singuri si apoi ma mai mir ca nu am prieteni barbati, ca ori nu ma baga in seama, ori se indragostesc. Nu ma simt vionvata pt. ca stiu ca acea senzatie pe care o ai cind flirtezi, n-ai cum sa o mai ai cu sotzul... Aia e iluzie si fum care face bine pe moment si trece. Sotzul ramine. Mai greu cu flirtul si privirile aici, din pacate. In lumea asta feminista si a lui political corectness, barbatii saracii sint asa de castrati ca nu indraznesc sa-ti arunce o privire sau sa flirteze cu tine. Iar daca esti maritata, s-a dus cu totul. Mi-e tare dor de o privire din aia galesa din Ro, sa simti frate ca esti femeie si ca, vorba lui Figuelle, n-ai dat degeaba banii pe o tzoala misto. Sau de o vraja din aia subtire de Romania, gen "ce gagica misto esti". E adevarat ca nu-mi lipsesc remarcile mitocanilor din Ro si miinile lor odioase. Si, da, Figuelle, nici sotzul meu nu prea imi face complimente si imi lipsesc tare mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bic
Mai greu cu flirtul si privirile aici, din pacate. In lumea asta feminista si a lui political corectness, barbatii saracii sint asa de castrati ca nu indraznesc sa-ti arunce o privire sau sa flirteze cu tine. Iar daca esti maritata, s-a dus cu totul. Mi-e tare dor de o privire din aia galesa din Ro, sa simti frate ca esti femeie si ca, vorba lui Figuelle, n-ai dat degeaba banii pe o tzoala misto.
Nu sint toti chiar asa de castrati. Ia da o tura in minijupa si pantofi cu toc cui printr-ul santier de constructii. Preferabil cu muncitori mexicani. Eu zic ca motivul pentru care barbatii nu flirteaza la greu in mediile mai curatele cit de cit este din prea mult respect pentru semeni, chit ca e o femeie care poate nu are chef de priviri insistente, sau barbatul respectivei femei, chiar daca ea are chef de priviri insistente. Bunul simt nu este neaparat dovada de prostie sau impotenta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hi,hi si eu sunt defecta??? si mama de doi copiii si ...si cand sunt mai suparata si simt ca-s urata......[bang] taman atunci se gaseste un mascul feroce di masina bengos sa-mi ridice moralul, ca altceva nu pupa! Si ce bine e.... si mi-aduc aminte ce gagica misto' eram in tineretzele mele....[bis][bis]Si da... ingrosh si eu randurile sotiilor necomplimentate ...dar iubiiiiite! Miau-miau fa si tu putin ..ham.... si-o sa vezi ce pisicutza scumpa esti ...fara a fi frivola! Nu te supara![pup] Tania cu[ispita]Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...albumul fam.Bugy [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by miau-miau
Hai ca ma duc sa aprind felinarul rosu la portitza si incep sa latru la luna, sa vedem ce-o iesi.
pai mai intrebi? se-aduna mexicanii aia de care ziceai :)) -------------- If you look into someone's face long enough, eventually you're going to feel that you're looking at yourself. (P.Auster)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...