Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nevoia de a fi admirate


Recommended Posts

pai ...eu cred ca in sinea ei,si cea mai pudica femeie are macar resturi de vanitate si simte din cand in cand nevoia sa i se scurga okii cuiva dupa ea..poa' sa fie vai de mama lui,dar...SA FIE!!!! ce??heheee..credeti ca barbatilor nu le tresalta inima 7 metri daca se uita o fetiscana mai gales la ei??? Ei ba nu!!Ca oameni sunt si ei,chit ca insurati si indragostiti de propriile consoarte...ca si noi,nu? sa va spun eu...ce fata frumoasa am fost,miss de miss prin facultate..[pofta] si la dus gunoiul ma lua la flirt suflarea masculina si dupa ce am facut pe bebe si bateam lejer suta de kile,intr-o stare depresiva cat o zi de post (negru) radiam o zi intreaga cand se lua careva de mine in autobuz sau aiurea.Ba chiar imi venea sa-l pup![:D] Acum ca am slabit...am numai de curand cateva amintiri..unul cu o masina periculoasa ce se mira ca oare cum nu m-a vazut el niciodata in oras???un negru,un rusnac(dupa accent) si inca vreo 3 aiurea,ba chiar un sofer de autobuz ,mosneag si fara intentie de flirt,mi-a zis ca tare hübsch (frumoasa,draguta) sunt. Mey sanzi mey..dar tu esti fata tare faina si sa nu vrei si tot se ia lumea de tine[:)] Asta e..ne consolam [^][;)] Si cand vad ca barbatu.meu cam uita ce are in gradina,mai arunc cate o pastila efervescenta,ma fac frumoasa tare si ia atitudine,cum nu?? sa va zic un truc,foarte usor de aplicat si cu efecte mari..and ies cu consortul ,la cel mai misto tip pe care-l vad,chiar si in supermarket..ma uit o clipa mai lung,asta fara sa ma vada sotul si apoi..hihihi...il vad ca scoate fum pe oki si pe urechi ca il vede el pe nenea cum se uita luuuuuung la mine[olala]in timp ce eu,inocenta,scormonesc pe rafturi dupa suc de bebelusi[:-)))] acum am satisfactia ca se intampla chiar cand nu ma astept.Si sa vezi atunci,complimente de la consort,si pupaturi pe unde nu ma astept,..si il tot tine o vreme buna,ca de iubit ma iubeste,dar,deh,mai uita omul ce odor are acasa[;)]Si asa imi place sa.l vad geloooooos!!!! so,eu zic ca este normal,tine de vanitatea oricarei femei,de orgoliu,de ce vreti voi. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sunteti bestiale...:-)))))) nu ca nu-mi place si mie sa fiu admirata dar ,la fel ca Andrada,depinde cine ma admira.daca e vreun muncitor,gunoier(nu radeti de mine) sau unu' de la pompa de benzina ma enervez rau si zic bah da' ce rau am ajuns sa se uite uratii astia dupa mine:-DD in schimb daca-i unul ras,tuns,frezat si uns cu toate alifiile(parfumurile) ei da,asa mai merge...:-DDD in general insa prefer sa nu ies in evidenta si ma imbrac decent...ma enerveaza genul de femeiushte care se machiaza si imbraca provocator tocmai in scopul de a atrage cat mai multe priviri.(ma refer la cele maritate)-sau ma rog,e treaba lor,insa prefer sa fiu ca mine decat ca ele.si aici vb referindu-ma in special la o mamica pe care o cunosc de la scoala unde invata fiimea...mai frate are niste talente in ea si un stil de a se imbraca/machia/vorbi si rade tare de zici ca a venit la agatat nu sa o ia pe fie-sa de la scoala:-) parerea mea:-) p.s.si nu duc lipsa de admiratie din partea sotului...deci n-are legatura cu asta:-D ~flying without wings~
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai pe mine nu ma deranjeaza privirile nimanui...fiecare cueducatia lui, dar concluzia e ca toti admira!!!! hihiihi MA flateaza si cei mici la gradi cand imi spun ca s-au indragostit de mine, sau ca "ce frumoasa esti!!!".... Cea mai haioasa intamplarea a fost acum cativa ani ...mergeam la o chindie si era un tip pe bicilceta...atat s-a uitat dupa mine...ca a intrat cu bicicleta in stalpul din fatza!!! Si cand sunt in masina ma amuza fazele de genu: se mai hobeaza un vecin de semafor la mine ca pierde startu... SAu cand sunt chiar cu DAvid dupa mine, chiar si la MacDonlads (unde chiar nu e locu de flirturi)...si se mai uita careva insistent...(spera ca sunt bona...) SAu cand mi se adreseaza cu "domnisoara"... Toate astea imi ridica moralul si ma fac sa ma umflu in pene...sa ma simt bine cu mine. Uite ma, ca sunt maritata, am copil dar inca arat bine, intorc privirile dupa mine si ma mai pretez sa "fiu agatata"!!! Cand nu o sa mai fie asa, cred ca o sa cad in depresie...(cred ca e genetic, bunica mea inca e tzeapana si f eleganta si savureaza fiecare compliment-mai e si singura!) ps...si sotzu baga complimente ca stie ca ma dau in vant dupa ele...cand aveam burtoiu de 6 luni (dupa ce nascusem, dar parca mai aveam unu) nu mi-a spus niciodata ca sunt grasa...(atata ii trebuia haha) dar sunt nehalita si nu imi ajunge niciodata si vreau sa aflu cat mai multe pareri... Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze NOI-NOUTE cu David la 20luni[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, Sanzi_ana, dar esti inca junioara si arati si bine. Eu admir tot ce e frumos, barbat sau femeie. Si imi place sa fiu si eu admirata...acuma insa, de cand cu bebe si kile in plus, cam duc lipsa de "ochiade masculine", noroc cu sotul ca-mi mai ridica moralu'. Insa nu e acelesi lucru... Mamica dulce, ce smecherie sunteti...faza cu tipul din supermarket[bis] Miau Miau, prefer un bar de negri, decat un santier cu mexicani[cool] Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor la mine situatia e nasoala pt ca sotul meu , care este frumusel dar cf vorbelor bagate in cap de soacramea se crede Tom Cruise+Brad Pitt+supermodel masculin,am impresia ca ma considera ratusca cea urata dar desteaapta si dezinvolta si care-l iubeste rau de tot.. Cert este ca nu sunt eu o frumusete dar am un corp bine proportionat , ma imbrac sexi-sport-elegant in fctie de ocazie ( fara decolteuri ca e platsus acolo [:D] noroc cu push-it !)si observ admiratie in ochii celorlati dar calm la sotul meu ( are un talent balanta asta de a-si ascunde sentimentele de ma scoate din minti !).Cand ma mai apuca istericalele ii spun ca as vrea sa-mi scape si mie un compliment ceva, sa ma cred macar in casa [vampa]... Vorba unei colege de facultate : Fetelor daca nu ne mai fluiera barbatii pe strada ne-am pierdut sex-appealul ! dar urasc privirile vulgare, vorbele aruncate de marlani si mai ales PIPAIELILE!Dar un" Frumoaso!" aruncat nu cred ca nu ne ridica moralul !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

recunosc, si mie imi place sa fiu admirata. si ii spun sotului meu de fiecare data cand primesc un compliment de la altcineva. asta ca sa-l fulgere un pic pe la inimioara. si imi place sa ma aranjez tot timpul. parca nu pot sa lucrez daca nu arat bine. va pup pe toate. roxi[flo] Roxi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihihi, subiectul asta mi-a adus aminte ce povestea o data o prezentatoare de la italieni (una dintr-aia, adevarata de tot). Ca a ajuns la NY si a fost de-a dreptul socata ca nimeni nu intorcea capul dupa ea pe strada si nu-i ziceau nimic. Ba chiar ajunsese sa se intrebe daca nu cumva ceva nu-i in regula cu ea :)))).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bic
Si eu ma inscriu la clubul defectelor. Eu ma aflu intr-o stare permanenta de flirt. Numa' asa comunic eu cu barbatii singuri si apoi ma mai mir ca nu am prieteni barbati, ca ori nu ma baga in seama, ori se indragostesc. Nu ma simt vionvata pt. ca stiu ca acea senzatie pe care o ai cind flirtezi, n-ai cum sa o mai ai cu sotzul... Aia e iluzie si fum care face bine pe moment si trece. Sotzul ramine. Mai greu cu flirtul si privirile aici, din pacate. In lumea asta feminista si a lui political corectness, barbatii saracii sint asa de castrati ca nu indraznesc sa-ti arunce o privire sau sa flirteze cu tine. Iar daca esti maritata, s-a dus cu totul. Mi-e tare dor de o privire din aia galesa din Ro, sa simti frate ca esti femeie si ca, vorba lui Figuelle, n-ai dat degeaba banii pe o tzoala misto. Sau de o vraja din aia subtire de Romania, gen "ce gagica misto esti". E adevarat ca nu-mi lipsesc remarcile mitocanilor din Ro si miinile lor odioase. Si, da, Figuelle, nici sotzul meu nu prea imi face complimente si imi lipsesc tare mult.
Bic, nota 10 ptr. sincerite !!![;)] Eu una cateodata uit ca mai sunt femeie....cat despre complimente de la sot s-a dus de mult vremea aia [bang].....in schimb primesc cu ghiotura de la femei[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca simt nevoia sa fiu admirata dar, recunosc, imi face placere cand mi se face un compliment si cand mai "pescuiesc" loool ceva priviri tintite asupra mea. Si cu atat mai mult cu cat vin din partea unor barbati mai rafinati si nu de la orice baietas in calduri. ~~Adela & [zana]Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...