Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nevoia de a fi admirate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu ieri in statia de autobuz sictirita si plictisita, cand aud doi tipi vorbind destul de tare despre fete. Si era o problema cu puritatea lor, habar n-am care ca nu prinsesem inceputul. Dupa varsta as zice studenti. La care unul :"Da eu cand ma uit la o tipa buna de tot ma gandesc cu groaza cum o sa arate la 40 de ani ". Ei in momentul ala, atata filozofie m-a facut sa dau pe afara si am luat-o la picior cu tot cu pungile de cumparaturi. Eu am un succes nebun la muncitori, am observat ca astora le plac formele mai pline. Ma enerveaza ca trebuie sa sasaie sau sa spun a chestii de genul "Ce *** misto ai". Erau doi tampiti intr-o zi intr-o masina si m-au intrbat daca nu urc la ei sa mergem la o partida de sex. Nu m-am abtinut si m-am intors(eram cu spatele) si le-am facut semnul obscen. Cred ca au inteles ca vreau in tampenia lor. Oricum evit sa raspund, da ala in ziua aia a pus capac si nu m-am putut abtine. Cel mai frumos compliment de la un necunoscut de pe strada a fost "Ce frumoasa esti" spus fara substraturi(adica nu pe tonul "Ce buna esti"). M-a surpins in asa hal ca m-am trezit raspunzand "multumesc". E asta mi-a gadilat orgoliul. Eu tot profa si am patit-o sa salut elevi care nu-s ai mei si sa se auda in surdina dupa "buna ziua" acel "buna". Da i-am lasat in pace. Cu atat mai bine daca par atragatoare pentru niste adolescenti in haine supercuminti. Chiar m-a intrebat o eleva de ce ma imbrac atat de cuminte. Si intr-o zi in care imi pusesem o bluza super draguta nu m-am putut abtine sa nu zambesc cand un elev m-a salutat si m-a masurat din cap pana in picioare si invers. Mda si am primit invitatii de la unii de-a 12-a cu care nu faceam ba la film, ba la cafea, ba unde vreau eu nuami sa merg. Dar cred ca pentru ei e provocarea de a fi cu o profa. Nu o iau personal, ca de vina sunt hormonii si probabil fantezia se schimba de la materie la materie. You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga, Bic, nu numai ca am inghitit galusa, dar m-a amuzat tare situatia!! Cel putin in mediul in care ma invart eu, cei care fac nudism sunt oameni extrem de delicati.Si manierati.Asa ca nu-s probleme. Oricum prietena lui arata mai bine ca mine[:D]..... [harp]Sabina si[copil]Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu le cataloghez pe diferite planuri: admiratii de la copiii de gradinita -de la pusti -de la adolescenti -de la badarani -de la muncitori -de la babrati culti -de la barbati mai in varsta etc... Fiecare dintre ele valoreaza diferit, au un alt inteles...dar rezultatul e comun: admiratia ! Asa ca pe undeva, fiecare exprima un sentiment frumos (chiar daca nu stie sa il exprime cum trebuie)...eu asa cred Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze NOI-NOUTE cu David la 20luni[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sinzi_ana
Eu le cataloghez pe diferite planuri: admiratii de la copiii de gradinita -de la pusti -de la adolescenti -de la badarani -de la muncitori -de la babrati culti -de la barbati mai in varsta etc... Fiecare dintre ele valoreaza diferit, au un alt inteles...dar rezultatul e comun: admiratia ! Asa ca pe undeva, fiecare exprima un sentiment frumos (chiar daca nu stie sa il exprime cum trebuie)...eu asa cred
Eu o prefer pe aceea de la barbatii culti dar sa fie numai din priviri ...[8)] ....adica fara "comentarii"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Badaranii ma enerveaza insa ce sa le faci, inca nu au invatat sa se comporte.
Mie una imi place mai mult sa vad cum intorc capul decit sa scoata vreun cuvint, insa cu toate astea nu cu mult timp in urma un barbat de vreo 55 de ani m-i se apropie intr-o statie de autobuz(in jurul meu erau vreo 10 femei cel putin)si-mi zice" sinte-ti doamna ce-a mai frumoasa pe care am vazut-o de multi ani incoace", am apucat sa -i spun "Gracias",
Dupa care omul cu mult respect si-a vazut de drumul lui.
Fetelor ma facusem rosie ca racul la fata.
Stiti care a fost reactia celorlalte doamne= invidia.
Eu una nu ma cred frumoasa foc insa accept ca romancele sint femei frumoase si demne de admiratie. cuerpo sano , mente sana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...