Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut chiar ma uitam in mod special dupa un astfel de subiect.Daca nu vroiam sa-l propun eu.Deocamdata nu m-am gandit la nimic dar tare mi-ar place sa-i fac o farsa cu tenta erotica sotului meu!Bineanteles ca nu or sa scape prietenii,colegii si sefii! Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o idee [drac]daca partenerul de viata, sot/prieten/ nu isi doreste un copil,ii aratati un test de sarcina trucat, sa iasa pozitiv[indecis] [:-)))][:-)))][:-)))] "Experienta este cel mai dur profesor: intai iti da testul si abia apoi iti preda lectia" Lidia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut i-am facut sefului o cafea STRONG - adica juma de ceasca de sare si restul cafea, amestecat bine si servit. [:D] Nu va pot spune ce fatza a facut cand a tras prima dusca...[:D] Vecinei i-am lipit pe usa tot felul de anunturi gen "vand combina frigorifica, vand aia vand ailalta" si pe deasupra i-am lipit de tocurile usii nishte folii de plastic gen din alea cu "do not cross" ca sa se impiedica cand iese pe usa. Hihihihi! A! Si prietenului... l-am pus sa plece de la servici sa se intalneasca cu mine si cand a ajuns la locul intalnirii eu nu eram... gluma cam proasta de altfel, pt ca dupa aceea a cam avut probleme, dar la momentul respectiv mi se parea taaaarrreeee inteligenta. [;)] Cam asta ar fi de la mine... Astept idei, ca deh, maine e 1 si nu am nici un pic de imaginatie... of!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aveam o buna prietena in Ro si sotul ei se ocupa cu pasiune de tot felul de nazbitii de 1 aprilie… Odata venea ea din tura de dupamasa si da sa deschida usa de la apartament (stateau la parter si usa era undeva sub scara) si de-data aude un BUHUHU ingrozitor.. era sa faca pe ea de groaza. Sotul ei montase o boxa pe scara (inginer, de!!) si scotea tot felul de suntete thriller-esti din casa, la un microfon… In alt an, se scoala colega mea dis de dimineata sa se duca la servici, deschide usa la camera cu ochii cirpiti de somn, si pac!!! i se sparge in cap o punga plina cu apa, care era “montata” strategic pe usa… In alt an, tot asa, se scoala sa mearga la servici, ia o bluza sa se imbrace cu ea, baga o mina – mineca era cusuta la umar. Descoase, baga mina, baga cealalta mina – mineca era cusuta la capat… Descoase, injura, da sa se incalte, in fiecare papuc era cite un ou crud. Plin de idei sotzul ei!! Ea astepta cu groaza ziua de 1 aprilie in fiecare an…. Acuma cica s-a mai potolit :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...