Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce faci cand ajungi in aeroport in america?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by mirela dan
si sansele mele de la ultima postare s-au diminuat, pentru ca atunci stateam linistita, asigurata fiind de administratorul sit-ului romania-international(draga Papadie, stiu ca nu ai fost de rea intentie, e vorba chiar de Ovidiu Baisan,administratorul acelui site) ca ma va ajuta cu Aos, dar acum am aflat ca ma va costa 2000 $ Aos-ul!!!va dati seama ca nu ma mai gandesc la cum va fi in aeroport... din pacate, asta a fost primul meu contact cu o persoana din america, care timp de o luna ma asigurat ca totul va fi o.k., sa stau linistita, ca se rezolva (spunea el), dar acum, cand mai am mai putin de o luna pana la interviu, am aflat care este pretul.Se pare ca unii romani au gasit alte surse de venit de pe spatele nefericitilor castigatori[bang] mirela
Draga Mirela sincera sa fiu nu inteleg asocierea nickului meu cu nu stiu care administrator de site???????????????????????????????????? Eu am cautat pe google comunitati de romani in Florida si am gasit doua linkuri pe care ti le-am dat in speranta ca-ti poti face o idee despre ce gasesti la destinatie. Ca atare te rog sa nu asociezi SUB NICI O FORMA persoana mea cu nu stiu ce administrator de site din Florida care-ti cere bani. Multumesc frumos si sper sa-mi fie invatare de minte mie si celor ca mine cand ne apuca datul raspunsuri pe aici! :-( "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, n-ai ce invinovati pe nimeni!! Cei care au cistigat viza nu au nevoie de AOS. Trebuie doar sa arati ca ai cu ce te intretine citeva luni pina gasesti de lucru. Si asta poate insemna si actele de la un apartament, afacere...etc. Fetele ti-au spus deja de 3 ori cum functioneaza, sa nu vinzi afacere, aduci doar actele, si pe actele tale spune la fel. Citeste bine, A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelalte stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Papadie, nu asociez deloc numele tau ce cel al respectivului individ, si nu stiu de ce scrii cu litere atat de mari, cine citeste intelege!!!!, i-mi pare rau daca asta ai crezut, desi am specificat ce TU nu esti de rea credinta, ci individul[/red][/size=2] DAAAAAA, mi-a cerut 2000 $ pentru AOS-ul care costa 5 $, oricum am facut rost de acel act de la alcineva, care a inteles situatia Si Andrada, nu invinovatesc pe nimeni, doar vreau sa deschid ochii altor loteristi care mai apeleaza la sit-ul romania-international.com ca este tzeapa !sau vreti sa nu spun nimic, sa pateasca si altii ca mine????????? Nu am vandut nimic, inteleg daca se scrie o data! am bani , am AOS, am toate actele in regula si nu am vandut nimic! Mi-a fost de un real folos toate sfaturile voaste, si va multumesc, dar nu trebuie sa scrieti cu caractere mari si rosii ca de regula ma prind repede :-)) pup pe toata lumea si peace! mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...