Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (18)


Recommended Posts

hehe Sanzi mai zic daca mai vreti...ca doar nu ma doare mina sa scriu. din pacate nu cred ca livreaza cineva midii...mai bine te duci tu la mega si iei si le faci cum vrei (din cele congelate, stii sigur ca sunt proaspete). Cristina, hai sa iti spun eu cum am incheiat cu dormitul 10-15 minute. MILITARIE. adica mincat la 3 ore, dormit ziua la ore fixe 9adica 13.30 in general). cum il vad ca se freaca la ochi si se mitiziie il pun in patut cu suzi pe care o morfoleste, stau cu el cam 10 minute si gata. doarme copilu' neintors. mai are tentative de trezit cam dupa 20 de minute dar vine linga el, il mangai un pic si i-o dau din nou pe suzi si gata. sa stii ca sunt fff multumita de cum se adapteaza. felicitari pentru cele 3 lunisoare, multe inainte! si Patrick isi suge pumnii si degetele...si ce mai prinde printre ele, cu tot cu bluze, treninguri...e o mare distractie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Io azi am fost tare sportiva...am mers pe jos pana la Cazino (in Mamaia) si am ajuns acum 10 minute acasa...David obosit (de' maratonistu lu mama!!!) A fost tare frumos...mai ales ca e asa de pustiu, nici nu iti vine sa crezi ca asta vara era o galagie si o forfota... Roxa, m-am uitat azi de voi in parc...noi am stat pe unde am facut poza cu Voinicku'...ca era soare. In rest...sa ma laud si eu nitel...am facut piptul de pui cu cascaval si ciuperci, si minune a mancat si David!!! Acum nu stiu daca e cazul sa ii dau ciuperci..dar...daca mananac...asa ca saru' mana pt masa, Roxa!!!! Maine mancam la mamare da' luni cerem alta reteta... asa ca noapte buna...somn usor... Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze NOI-NOUTE cu David la 20luni[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehe Sanzi imi pare bine ca ai nimerit-o, mai dam! si noi ne-am uitat ieri dupa voi, am fost pe trasel obisnuit, intre 11 si 12 si un pic, am fugit mai repede ca urla dragonu' de foame. acum.vad ca s-a innorat si mie de abia mi-au plecat musafirii asa ca....poate apuc sa dorm si eu nitel. Tatiana, tu ce ai facut pentru musafiri aseara? i-ai dat pe spate? va pupam si va dorim o duminica linistita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Am fost la munte in ultimele 4 zile, de aceea nu am intrat! Ne-am "izolat" intr-o cabana undeva aproape de Cheia( Brasov), ne-am aerisit de poluarea din oras, de televizor, calculator si alte elemente perturbatoare. De fapt, in principal, am aerisit copila! Cabana este a unor prieteni, care au stat destul de putin cu noi, caci serviciul si probleme ii tineau aproape de Brasov. Eram destul de izolati, primul vecin era destul de departe, iar seara se auzeau si lupii in padure, nu ieseam decat in curtea cea mare(6000 de mp). Acolo ne plimbam si cu carutul, si pe jos, numai sa oboseasca fata. Alexia s-a comportat super! A mancat bine de m-a bagat in sperieti cu painea (era facuta in casa); tot timpul avea o coaja in mana. Ne-a iesit si un canin exact in ziua cand implinea 15 luni. Am facut si ceva poze, dar trebuie sa-mi dati un ragaz, va rog! Cristina si Alexia ( 22 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne grabim sa iesim afara asa ca buna dimineata mamici!!!! ieri tambalau mare, o gramada de bunici sa hraneasca copilu el ne facea la toti in ciuda..oare exista metode de hranire intravenos sa scap de o corvoada? am pus poze cu Cora... Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze NOI-NOUTE cu David la 20luni[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de la mare!!! Hihi!! Azi e soare si frumos! Toata lumea la plimbare ca nu e nimeni pe net...sa vezi la iarna ce o sa mai curga foile la mamici de Constanta! Cornelia, tzin pumnii, sper sa nu fie nimic, si sa iti fi facut griji degeaba. Cred si eu ca ar trebui sa te mai odihnesti si sa mai stai in pat!!! Tu o ridici pe Mariuta in brate? Poate nu ar trebui...e o mamica in parc care are un baietel de 1,3 luni si inca un baietel de 1 luna...si mai e inca o mamica, cu un baiatel de 1,8 luni si o fetita de 3 luni...(si cea din urma, sa vezi ce sportiva era, noi ne minunam cand o vedeam, urca singura caruciorul pe scarile blocului, il cara pe baietel in brate, toata vara alerga dupa asta mic, si noi spunem in gluma ca a stranutat si a nascut-o pe cea mica, ca avea antrenament) Crixia, ce bine de tine, super o aerisire asa instant! Salivez si eu, dar am hotarat ca stau acasa pana vine sotziorul sa plecam in familion si noi... Tatiana nu mai spui nimica? Ce mai face Bia? Roxa, am vazut ca faci militarie cu Voiniku'...f. bine, f. bine, eu mereu spun ca nu e niciodata prea devreme...vezi sa nu uiti de flotari si cele 20 de ture in pas alergator in jurul patutului!! Sa iti fac cadou un fluier si un cronometru? Ieri am fost la socrela si David s-a jucat cu Cora pana nu a mai putut...si era un haos acolo, ca pun scara interioara, si izoleaza etajul si era plin de ciment, scanduri, scule... Bine ca s-a distrat copilu de de mancat nu vrea sa manance nimic (il parasc si eu sa ma mai usurez) July, voi cum v-ati distrat? Odihna dupa o sapt de munca?? Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze cu David si Cora nebunatica[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia, ce ai facut la medic? sper ca totul e bine...stii ca tinem pumnii, nu? [pup] ce mai face Mariuta vorbareatza? Sanzi hihihi....razi tu dar e bine asa, e super bine. dragutze foc pozele, si Cora. dar sa stii ca un fluier tot ar face bine [:p] cand vine Radu? in schimb mi s-a stricat copilu' pe alta parte..iar mi se trezeste noaptea la 3...[|)]....nu stiu de unde i-a revenit foamea asta....o fi cam slabut saracu![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...