Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Acum am reusit acum sa intru dar cred ca nu mai este nimeni pe aici.Asa ca va urez noapte buna la toata lumea. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doamni feresti ,dar voua nu numai ca va lipsessc tigle ,va lipseste intreg [8D]acoperisul ,ati dechis alta cafinea,aveti grija sa nu va ia astia ca deschideti multe subecte cu cafeli. a ,la pagina 19 ,sebastian v-a scris un mesaj ,va traduc: ca sunteti niste mamae denaturate care nu stiti decit sa stai la cafeli si birfe...si ca mami a lui nu face asta [:D] fetili baiatul meu a dat un cap la un colt de la mobila de bucatarie ca am crezut ca-i ramin creierasi acolo,acum stau cu ochii pe el ,ca a plins si a adormit desi nu vroiam sa adoarma[:(] va pup si va doresc un wkend fericit. cafea beti cu ce vreti voi.[berica] monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dragelor, am intrat sa va spun un weekend minunat, cu relaxare, cu tot ce va doriti De asemenea, Wendy, La multi ani! de Sf Marie eu am gasit un buchet mare de trandafiri de o culoare superba, oraj spre rosu, ca hasbandul lucreaza de dupa amiaza si a vrut sa imi faca o surpriza. Vad ca ne prospera cafeneaua. excelenta ideea cu datele de nastere, super, cu toate ca mi-a inghetat inima cand am vazut ca sunt cea mai batrana, ma rog am fost pentru o perioada pana m-a salvat Wonderful n-am mai intrat pentru ca la servici e nebunie, cu inceputul anului universitar, studentii boboci sunt plimbati prin toata universitatea, sa cunoasca toate serviciile oferite si: in cladirea noastra isi are biroul si presedintele universitatii, plus serviciile de consiliere, plus serviciile financiare pentru ei, so fiecare grupa are tricouri de aceeasi culoare, au steag si strigat de lupta vin in cladire care are birourile pe laterala, pe centru sunt scarile, iar acoperisul e de sticla, si pe scari li se face prezentarea, la microfon, iar ei se prezinta si asa dragelor, zi de zi cate 10 grupe, incat te fac sa ii gonesti ca pe gaste. Se aude din birou si incurci tase, incurci cifre, mai apare cate un ametit care nu vede ca pe usa scrie Office of Research si intreaba unde e toaleta[bang][bang] uffff va pup, si sper sa va vad luni Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rebiana pusesi ceasu' sa sune sa fi tu prima???? macar ai facut mai multa cafea??? LA MULTI ANI W.!!!! SA NE TRAIESTI SI SA AI PARTE DE TOT CE E MAI BUNA, ADICA NUMA' DE CAIMAC!!! [flo] [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...