Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu]Ma mai primiti? Ca sunt in conced si trag mata de coada.... Ce s-a mai intamplat p-aci? Am vazut ca Ina are ce sarbatori...sa fie intr-un ceas bun. Nu ma uiti cu nasitu' nu?[:D][:D] In rest ce-a mai fost ca pana citesc io atattea pagini.... Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ionico, ai grija ...daca fata lui inuta il vrea p sebastian ca are singe albastru ce te faci?? aiduta, am terminat mincarica ,ca tu nu m-ai inspirat azi ama facut o ciorbita bunaaaaaaa mai am schimbat ciorba de perisoare pe pui fiindca aveam porumb verde si bostan galben lucruri care nu l e pun la ciorba de perisoare dar la cea de pui da ca iese buuun. si un sos bolonez ptru paste in 10 minute fetele ,va pohtesc la masa ,acum fierb spacghetele. lui simburel i-am facut p mamii lui piftelute si nu vrea monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bai nene, am aflat eu de la o mamica ce-l are pe fii-su leat cu matei, ca e bine ca familiile cu baieti sa stea pe langa familii cu fete si in felul asta sa se cunoasca de mici. asa ca ... mamele de baieti trebuie sa faca o selectie in prealabil, de familii cu fetite si sa se puna pe "bune" cu parintii resperctivi. deci faza e chiar pe bune!! io cand am auzit nu stiam ce sa fac ... sa rad sa ma cracanez (da' tin la picioarele mele ... ) sau sa o dau pe respectiva mama la stirile de la ora 5 si poate se autosesiza DPC si vreun spital de boli mintale si o internau. [xx(] [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...