Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-4


Recommended Posts

am frunzarit repede.... in primul rand [s]maru [s]si [s]pt d-na W [s] vad ca adina se plimbaaaaa nu gluma...cum e cu factura de la e=on ? la cap greutate...hai sa va spun: am luat 36 kg...dat jos 10 dupa nastere....12 in 6 ani mai am de dat jos...oare cat va mai trece? asta la a doua nastere(copil 4,200) la prima am luat 30 kg...minus 10 dupa nastere....inca 10 cu minus la 10 luni si pe urma 20 (cu minus) in 6 luni...motivul????...evident tot un divort [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by aidaciolac
quote:
Originally posted by lulu_boches
Aida- ma bucur ca povestea mea seamana cu a ta.Fiica ta ce virsta are? Adino - de la rusi vine ploaia? Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.sept.2002)
Sper din tot sufletul ca nu seamana. [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=96703"]Uite[/url] de ce. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Draga, Aida, ti-am raspuns aici la ceea ce m-ai intrebat la "In 1 ...".Imi pare rau ptr fiica ta, care e o pisicuta superba. Fetele, trebuie sa va spun un a buna.De 5 zile m-am lasat de smokait.Pina aici nimic rau,doar ca acum stau linga mine cu o farfurie cu gogosi(cu gaura), si o farfurie cu struguri.Frumos nu?Cind o veni sotul meu acasa, cred ca o se sperie ca o sa gaseasca una de 2/2. Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetili, un paharel de vin ros? tot ziceti ca-i frig si ploua. eu ma rasfat sunt singurica,fara copchil fara barbat. am fost la un magazin de delicateturi am luat tot ce pofteste rinza mea .acum stau si maninc mus de anchoa(asa se scrie?) si beau un vin buuuuuun. va astept.lasa-ti kg .nu va mai ginditi la ele ca viata este scurta . stefania,ai disparut fara sa dai raportul ,de data asta nu te sanctionam ,urmatoarea data , pedeapsa...o cafea fierbinte sa-ti faca besici pi limba. te pup,bine ca esti bine. monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lulu_boches
Wonderfullo, o spus Adina ca se cafeleste cu mine[:D].Ce zici? Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.sept.2002)
Ce sa mai zic?[blabla]Asa e ea,o frivola.Bucura-te acuma,cat mai poti,ca mai tarziu te triseaza si pe tine.Io cred ca de asta calatoreste asa de mult,fuge de victimele ei care o cauta s-o [duel][cusca]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
fetili, un paharel de vin ros? tot ziceti ca-i frig si ploua. eu ma rasfat sunt singurica,fara copchil fara barbat. am fost la un magazin de delicateturi am luat tot ce pofteste rinza mea .acum stau si maninc mus de anchoa(asa se scrie?) si beau un vin buuuuuun. va astept.lasa-ti kg .nu va mai ginditi la ele ca viata este scurta . stefania,ai disparut fara sa dai raportul ,de data asta nu te sanctionam ,urmatoarea data , pedeapsa...o cafea fierbinte sa-ti faca besici pi limba. te pup,bine ca esti bine. monica mami de print
Vezi cat bagi in ranza.Sa nu patesti ca si cu gogosile,slabatura ce esti![:D] La 9.50 va las putin ca sa vad 'Anatomia lui Gray'.Si-asa mi-e ciuda c-am pierdut 2 ep. din cauza voastra ca m-ati tinut de vorba si din cauza mea ca-s sclerozata si mi-am amintit de serial miercuri seara.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...