Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-4


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Pai frumoaselor, eu ma duc la nani. Maine dimineata de la 8 jumate incepe conferinta. Va pup din mers, sa fiti cuminti.[pup] Vorbim maine seara. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Pai cum asa?Ma lasi balta[q]?A avut dreptate wonderfula. Am sa-ti las cafeaua pregatita ptr dimineatza! Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Toate ati plecat la Printesa,la mancat si beut?Nesatulelor!Sa nu va aud maine'Vai,am mai pus 30 kg pe mine,ca va bat de va ...usuc,pana ajungeti toate la 55kg!
Wendy eu te las sa ma bati pana ma usuci,pana ajung la 55 de kg.Si promit sa nu ma supar deloc. Iuliana mami de Maya Maria(26.03.2007)
"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aidaciolac
lulu draga , tu cand mergi la [nani] ? Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Cind imi este somn.De ce? Tu mergi la nani?Wonderful, pe unde isi misca fesele? Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...