Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dragostea si grupa sanguina


alexa

Recommended Posts

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ati vazut? Cum zice de bine tare ne place daca zice de rau, nu e bine. Eu nu cred nici in zodii nici in alte metode care ne explica ce se intampla cu noi. Eu cred ca sunt multe alte elemente care ne influenteaza (educatie, experienta samd) decat grupa sanguina sau data nasterii. Ana Maria Succes si s-auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by gandacelu
eh cum sa nu-l vaz...[8D] l-am vazut, dar l-am ignorat, ca mai perfecti ca noi nu e nimenea... noi avem si rh-urile pe invers, deh![:p]
Hai fie,ati castigat titlu de perechea cea mai cea...Cu Rh-ul m-ai dat gata... Andreea si Vlad http://community.webshots.com/user/vladstefan2.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

--------------- Prea frumos sa poata fi adevarat. Aceleasi gusturi, o casa fericita, copii bine crescuti, o viata linistita. Barbatul „A” cu Rh pozitiv si femeia „A” cu Rh negativ formeaza un cuplu armonios si durabil. Dar daca nu au o profesiune apropiata sau hobby-uri comune, se indeparteaza unul de celalalt. -------------- Si noi suntem tot cu "A" amandoi, n-avem noi Rh-uri pe invers, ca la amandoi e pozitiv Rh-ul, dar in schimb avem profesii apropiate, ca daca nu-s apropiate, ati vazut ce scrie, cei doi se indeparteaza unul de altul. Asa ca, avantaj noi.[box]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ntz ntz ntz ca aia cu rh-ul e de 10 puncte (e un caz rar) pe cand aia cu profesiile e doar de 7 puncte... [greutati] conducem detasat![hot] plus ca, cine ti-a zis matale ca eu si cu sotu nu avem profesii apropiate? asa, de curiozitate... [hot] cum indraznesti sa combati fara sa sti cu cine stai de vorba?! hmmmmmmmmmmmmmmm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, habar n-am ce profesii aveti, dar ai spus doar de Rh. Cu atat mai bine ca aveti si profesii apropiate, sunteti si mai si. Eu sunt multumita sa descopra ca, in cazul meu, A cu Rh pozitiv, ca datele astea n-am cum sa le schimb, am facut cea mai buna alegeree posibila. Oare asa sa fie, hmmmm....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...