Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatii Leu!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by oanaXandy
Intr-un cuvant, barbatii leu: - atotstiutori - incapatanati - orgoliosi - vulcanici - "neinduplecabili" Sau daca ar fi sa rezum totul ar fi" STAPANII Universului". Este ceea ce am constatat in cazul fiecarui barbat leu intalnit de mine pana acum! Toate trasaturile enumerate pot fi atribuite in unanimitate tuturor! Contraziceti-ma!!!!!!!!!!!!!!!![:D][:D][:D]
ai uitat ceva: superbagaciosi, trebuia sa se cheme zodia "dabija" "Copiii au mai multa nevoie de modele decat de critici" poze la http://community.webshots.com/user/energy1602
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by oanaXandy
Intr-un cuvant, barbatii leu: - atotstiutori - incapatanati - orgoliosi - vulcanici - "neinduplecabili" Sau daca ar fi sa rezum totul ar fi" STAPANII Universului". Este ceea ce am constatat in cazul fiecarui barbat leu intalnit de mine pana acum! Toate trasaturile enumerate pot fi atribuite in unanimitate tuturor! Contraziceti-ma!!!!!!!!!!!!!!!![:D][:D][:D]
Ho-ho-ho! Cata dreptate ai! Si eu tot numai de "specimene" de-astea am avut parte.[:D] La randul meu si eu sunt leoaica si putin ne-a lipsit ca sa nu ne sfasiem.[:D] Din fericire(sau din pacate poate) nu am avut nici o relatie XXX cu vre-unul din ei ci i-am intalnit doar in sectorul buisness. [jamaica] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Feteleeee, eu am facut azi 4 ani de convietuire legala cu al meu Leu!! Plus inca vreo 2 de ilegalitate.... Hai sa fim sanatosi si fericiti multa vreme de acum incolo!! Sanatate, Adriana [mamica] si [copil] Mihnea (11.11.03) [url="http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea"]Pozele noastre 1[/url] [url="http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea11"]Pozele noastre 2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
gurmandu' ca gurmandu' dar e si buni bucatari. si ce-i mai place sa manance, deh are 110 kg.! am mancat mancare facuta de al meu leu cum n-am mancat in viata mea. in schimb, am descoperit ca e gelos!!! gen, mamica doar de [bicla] marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leii, fioroase animale.Sunt f greu de convins ca esti sincer, ca il iubesti,ca il respecti.Astia si daca vad in fata lor ca laptele e alb zic ca e negru pt ca lor asa li se pare.Au fixurile lor si cred numai in ele.Sa nu aveti curajul sa ma contraziceti, ca mie nu mai imi schimba nimeni parerea despre ei.Oricum au si cateva calitati pe care eu le-am descoperit : cand se indragostesc sunt f pasionali, f fideli, f familisti.Le place sa lupte pt lux si pt bani, ma rog nu stiu daca e o calitate ,dragostea lor nebuna dupa bani.Oricum sunt parteneri cu care cred eu ca poti convietui f bine daca le-ai prins slabiciunile si daca ii lasi sa creada ca ei sunt stapanii.Eu sunt varsatoare si am acasa un leu. Rely si Richi http://pg.photos.yahoo.com/ph/aureliapopoviciu/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am acasa un Leu. Io mi-s scorpioanca...[8D] Pot sa confirm faptul ca sunt mari gurmanzi dar si foarte buni bucatari. Din pacate pot sa confirm si celelalte "calitati": incapatanarea, orgoliul nemasurat, atitudinea "we're not going and that's final!". Din pacate pentru ei, odata ce le-ai descoperit slabiciunea, iau pozitia catelului care vrea sa fie mangaiat pe burtica. Iar daca tu esti slabiciunea lui, atunci e foarte simplu de manevrat. just me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...