Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Haine xxl


Inga

Recommended Posts

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
peste drum de piata Sf. Gheorghe (daca mai tin minte bine), pe langa magazinul Miniprix sunt haine pentru aceste masuri. Sunt frumoase, pot fi ajustate dupa masura, pot fi facute la comanda. Eu am solicitat acest magazin pentru mama mea. Nu inteleg de ce in Romania nu este o oferta mai mare pentru aceast segment de piata. Si eu m-am confruntat cu lungi cautari si dezamagire in posibilitatea de alegere.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu 2 zile in urma, cand mergeam spre Gara de N din Buc, am vazut un magazin cu haine XXL si cu pantofi cu marimi foarte mari. Scriau si ceva de genul: " avem pantofi marimea 49,50,51" . Si ma gandisem zambind atunci, ca nu cunosc pe nimeni care sa aiba marimea asta la pantofi. Magazinul de care iti scriu este chiar langa gara. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult fetelor!Chiar nu stiam incotro sa o apuc pentru ca sunt si in criza de timp...Cel putin pentru mine e o adevarata aventura sa imi gasesc ceva de imbracat si la un pret cat de cat rezonabil...Am fost la ML pe Mosilor,au lucruri dragute dar cam scumpe pentru buzunarul meu...Inca o data ,va multumesc. Inga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...