Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gradinite in Anglia


Recommended Posts

Buna fetelor, eu sunt noua pe aici si sper ca acest subiect pe care l-am initiat sa fie adecvat acesuit forum sau sectiuni din forum. Eu si sotul meu ne-am mutat in Londra ( Bromley mai exact) acum un an de zile, avem o fetita de un an si doua luni, o scumpete, o cheama Melissa. In prezent avem o bona adusa din Romania, o cunostinta mai veche, care are grija de Meli cat suntem noi la serviciu. Insa la anul va trebui sa o dam pe fetita la gradinita caci e important sa intre in contact cu alti copilasi devarsta ei. Suntem insa speriati de ce am vazut pe aici, mai exact de preturi caci conditiile sunt foarte acceptabile. Din cate am inteles nu exista gradinite de stat ci doar particulare care practica niste preturi ingrozitoare. As vrea si eu sa ma consult cu mamici din Anglia ( ar fi bine de prin zona in care locuiesc eu, daca nu, de oriunde ar fi folositor) si sa imi spuneti si mie cum va descurcati voi cu gradinitele, cat platiti, ce conditii sunt. Sper sa nu fie un subiect plictisitor, m-ar ajuta orice raspuns. Va pup mult, si sunt foarte incantata sa ma pot alatura grupului laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...