Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

E cineva din Australia?


Recommended Posts

Fetelor sunt disperata, sunt hotarata sa emigrez in Australia, avem pe cineva acolo care ne va ajuta dar mi-e groaznic de frica de cum se va comporta copilul meu de 2 ani jumate acum, in timpul calatoriei cu avionul. E un baietel tare nazdravan si nu stiu ce vom face cu el. Voi ce sfaturi imi dati si cum v-ati descurcat acolo? Ceea ce mi s-a povestit mi se pare mult prea frumos ca sa fie adevarat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de LUCIA MIRELA
Fetelor sunt disperata, sunt hotarata sa emigrez in Australia, avem pe cineva acolo care ne va ajuta dar mi-e groaznic de frica de cum se va comporta copilul meu de 2 ani jumate acum, in timpul calatoriei cu avionul. E un baietel tare nazdravan si nu stiu ce vom face cu el. Voi ce sfaturi imi dati si cum v-ati descurcat acolo? Ceea ce mi s-a povestit mi se pare mult prea frumos ca sa fie adevarat.
ce-i mai framanta pe unii! ma bucur ca esta este singurul motiv pentru care esti disperata [:D], daca ai rezolvat actele, viza, ti-ai incheiat socotelile in ro si ai biletul de avion in buzunar, pot sa-ti spun ca avionul este plin de copii, unii umbla aiurea pe coridoare, altii plang iar altii chinuie pasagerii. Eu le-am dat la ai mei cate un fenobarbital pentru copii la mijlocul drumului ca ma lasasera nervii, au dormit pana am ajuns si nici in ziua de azi nu stiu de ce am asteptat atat si nu le-am dat mai repede.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...