Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Plasturi pentru cura de slabire


Recommended Posts

Ieri seara am vazut pe un post de televiziune strain (nu spun care - sa nu fac reclama ) programul de tv shopping, in care s-a prezentat plasturele minune ( spun eu , persoana "cu greutate") cu care slabesti numai prin simplul fapt ca il aplici pe corp. Voi ati auzit ca ar exista asa ceva si in Romania?? Si daca da , cam la ce pret este si eventualele contraindicatii sau efecte adverse. Tare m-as bucura sa aflu ca exista si la noi, poate asa as putea si eu sa slabesc. Va pup, micutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca te uiti pe ProTv international ai sa vezi ca si la noi in tara se face reclama la plasturii astia si nu costa mult.Nu stiu daca gasesti in magazine dar faci comanda si-ti vine prin posta. Sa ne spui daca da rezultate. [pup][pup] Irina si Edy cel scump! Pozici cand eram mai mici http://danielirina.tripod.com/mypersonalsite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai fetelor, in afara de Dacia chiar nimeni nu a auzit/vazut plasturii minune? Sau sunteti sceptice in privinta lor? Am crezut ca vor fi un "puhoi" de mesaje... despre acesti plasturi.Am glumit.....nu dati cu pietre.Inca mai sper ca cineva sa-mi spuna ceva bun despre plasturi. Pupici, micutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a dat de gandit ce spun la sfarsitul reclamei: Nu este destinat persoanelor sub 18 ani! Produs neavizat medical! Concluziile le trageti singure! Eu una cred ca doar o dieta echilibrata si miscare pot duce la o silueta frumoasa! Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce nu incerci tu micutza si sa ne spui si noua :) Nu e scump,un paket e 990 000 si ai plasturi pentru o luna. Zice ca slabesti 1-2 kile pe sapt.Daca vrei iti dau telefonul sa suni si ne spui si noua daca merita.Noi din strainatate nici nu putem comanda........ Daca vrei pe 2 luni e 1 950 000. Daca as fi fost in tara as fi incercat.... Nu cred a le da voie sa faca reclama daca ar avea reactii adverse grave nu??? Irina si Edy cel scump! Pozici cand eram mai mici http://danielirina.tripod.com/mypersonalsite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga dacia si alte fete interesate de plasturi! Chiar azi am aflat de la o colega de servici ca si la noi in oras(mic, de provincie) se gasesc plasturi [cool][:D][bis], si se pare ca si pretul este in limite acceptabile , adica 700000 lei /luna. Eu am auzit ca se slabesc 2 kg/luna si nu pe saptamana. Daca ar fi adevarata varianta cu 2 kg /saptamana ar fi [cool] - adica ar trebui sa folosesc doar 1/2 ani plasturii. Va pup pe toate, micutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...