Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Help! Menstruatie "peste" sarcina ???


Recommended Posts

De fapt ar trebui sa raspund eu la intrebairle altora - am trecut prin 2 sarcini (una ma pierdut-o la 6 luni, cealalta am dus-o la termen). De vreo cateva zile simt niste "chestii" in burta, ca si cand ar misca un bebe (stiu ce spun, doar am mai avut aceste senzatii). Am inceput sa fac o retrospectiva si mi-am adus aminte ca la sf. iulie mi-a intarziat menstr. cu 10 zile. Am facut atunci test de sarcina, negativ. De atunci am avut 3 menstruatii absolut normale. Este posibil sa fiu insarcinata ??? Ati mai auzit de cazuri de-astea ?? Ingrid, mama lui Cristi, 1 an si 7 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ingrid,si eu am simtit miscarici prin burtica ca si atunci cand il aveam pe bebe.Eram 100% ca e alt bebe si ca am avut ciclu peste sarcina(ceea ce se mai intampla) Mi-am facut testul si a iesit negativ.Ca sa aflu apoi ca multe femei simt asa ,cica se aseaza uterul.... Dar...tu ai nascut cam de multisor,nu stiu ce sa spun.Mai fa un test! Irina si Edy cel scump! Pozici cand eram mai mici http://danielirina.tripod.com/mypersonalsite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit despre o cunostinta mai indepartata care se tot caznea sa ramana insarcinata pana cand s-a trezit insarcinata direct in luna a patra. Si nu a stiut pentru ca a avut ciclu peste. Iti doresc sa fie cum vrei tu! [flo] Andreea Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...