Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sport sau elegant?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sport, de nevoie: nu ma mai incap hainele, dar si pt. ca e mai comod...nu se preteaza...cu bebe in marsupiu si pe tocuri (m-ar lasa si spatele si nervii) Elegant, la petreceri....s-au cam rarit, ce-i drept Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cipcipcip
Poate mi-ar place si altceva, dar aici la mine asa umbla toata lumea si as face nota discordanta altfel...
Maaare dreptate ai! Eu cand sunt in Ro destul de rar ma imbrac sport. Ma simt bine cu fusta, cu tocuri de 10 cm , cu decolteuri de toate formele. Ma simt bine in pielea mea. Problema e la polul opus cand vine vorba de JP. [alcool] Aici majoritatea femeilor sunt imbracate in blugi sau raiati, cu papuci sau adidasi cu vreo 2 numere mai mari, cu tricouri labartate . Mi-as dori sa imi pastrez acelasi stil si in Jp, dar nu se poate caci o masa de capete s-ar intoarce dupa mine ca dupa urs. Am incercat o singura data o tentativa de fusta lunga si pantofi cu toc si am avut senzatia ca picasem de pe Marte. Se uitau toti de parca eram de culoare verde la piele. [help] Daca in Ro nu concep sa nu am geanta asortata cu pantofii in Jp e ok un rucsac mare si incapator, de orice culoare. Spunea bine cineva mai sus: mi se face rusine sa ma imbrac elegant pt ca fac nota discordanta. Sotul meu ma incurajeaza dar degeaba: cand vad 30 de perechi de oki lunguieti atintiti spre mine ma paraseste tot curajul[:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pantalonii de orice fel (mai putzin scurtzi) tocuri mici sau mai bine fara[:D] am o aversiune deosebita pt. dresuri (si tot ce inseamna plastic pe piele, orice model frumos ar avea)[bang] fustele lungi sunt minunate (oi fi fost tziganca in alta viatza??[:D]) iara blugii, nu stiu cum naiba traiau fara ei inaintasii nostri...ca eu nu pot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sport! Si iar sport!Dimineata,amiaz si seara!Ca asa se poarta pe aici,asa ma simt bine si daca-mi iau blugi de culoare mai inkisa nici nu se vad petele de ciocolata de pe minuta Alexandrei. Si cind mi-e dor de niste toculetze si o fusta(da nu prea scurta) stau linistita intr-un colt pina imi trece....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place sa ma imbrac mai elegant,dar depinde de situatie,daca merg la piata,de ex,ma voi imbraca mai sport. Imi place mult sa ma imbrac in blugi(la shopping de exemplu). Imi place sa port tocuri. Important este sa ne simtim bine in pielea noatstra! maria,[mamica] de Paula [patut](1 an) si Miruna [zana] (13 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pantalonii sunt prietenii mei...la serviciu mai eleganti iar cand nu sunt la serviciu blugii si adidasi... La ocazii port fara probleme si rochii de seara si pantofiori cu toc. In principiu ma simt bine in orice haine...caci ma simt bine in pielea mea... pupici Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...