Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sport sau elegant?


Recommended Posts

Mie imi place mai mult elegant! Imi asortez bijuteriile, pantofii cu geanta, curea, etc.Bineinteles ca umblu si in haine sport la cumparaturi, la padure, la o plimbare, ca doar imi place si mie sa fiu imbracata mai comod, fara sa stau cu grija ca s-a dus firul la ciorap!!!!!!!!!!!! Cum a mai spun cineva important e sa stii cum sa te adaptezi unei situatii fara a parea jenat sau impiedicat in propriile haine. pupici multi de la o viitoare mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Totusi depinde de situatie! Chiar daca ai un bust trasnet si picioare pe masura,doar n-o sa punem pantofi cu toc cui,fusta mini si decolteu adanc ca sa iesim in parc cu BB,care alearga ca un spiridus,la primi lui pasi!!!! In parc sunt prietena cu blugi,la birou am un stil clasic cu diverse taioare,iar la petreceri imi plac rochile sexi si provocatoare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sport!!!Eu cand intru in magazile il si enervez pe sotul meu...pt ca numai de haine sport ma lipesc! Imi plac la nebunie...treningurile,adidasii,blugii nu ies din ei,glugi cum spuneti si voi aici! Fustite scurte dar tot stilul sportiv,tricouri...toooot ce e sport! Cand trebuie sa merg undeva unde nu se accepta stilul sport...trag la pantalonii cu talie joasa,mulati pe "fundulet"...camasute decoltate(nu exagerat)... Poate e si varsta de vina...cand oi mai inainte in vârsta poate imi vine mintea la cap![:D] Cu toate ca nu cred...si la 40-50 de ani,daca o sa arat bine,tot o sa ma imbrac in stilul care imi place! De ex:mama inafara de casa si servici nu stie altceva...in casa e mamica,gospodina si sotie...dar cand iese pe strada se aranjeaza...si poarta si acum la 52 de ani fustite pana deasupra de genuchi si bluzite mulate!Cand eram acasa mi le mai "fura" si mie! Si acum imi aduc aminte de ea,cand ma trezeam sa merg la scoala si nu imi gaseam vreo bluza si o sunam la servici...imi raspundea pe o voce de copil..."pai bluza care o cauti am imbracat-o eu" Haideti ca am deviat de la subiect![:D] Va pup [dual] IOANA http://delialaryssa.fotopages.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cand am bebe eu am adoptat tinuta lejera, adica blugi, asa ma simt mai tanara.In plus cred ca niciodata nu mi-au placut hainele f elegante, nu ma simteam bine in ele.Intradevar nici serviciul nu e de asa natura incat sa fiu nevoita sa ma imbrac mai sobru ca sa zic asa.Cred ca la fel ca si parfumurile hainele pecare le purtam ne evidentiaza personalitatea. Rely si Richi http://pg.photos.yahoo.com/ph/aureliapopoviciu/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...