Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt femeile cu "greutate"...incepem o dieta? (4)


vilma

Recommended Posts

Buna fetele! Meniu de azi a fost:dimineata un energizant si vreo 2 tigari[bang](nu mi-a trebuit mancare) La amiaza am mancat o salata,piept de pui si mozarela! Iar acum...pana ma culc,poate mai mananc niste clementine! Si eu dau tot maine raportul daca am dat ceva jos!Oricum daca am dat,am dat f putin,ca am facut multe prostioare! Felicitari celor care au dat jos kg...si curaj celorlalte! Si...la cat mai multe kg "jos"! IOANA http://delialaryssa.fotopages.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ieri aici a fost sarbatoare iar din cauza musafirilor nu am putut da raportul 52kg.
Insa sint cu cei rosii si uriti asa ca nu stiu daca greutatea e exacta.
Ma incurajeaza faptul ca hainele imi sunt cam mari cred ca e cazul sa-mi cumpar ceva, a c-am disparut[:D] popoul din pantaloni.
Pupici fetelor noi si mult curaj.[pup][pup] cuerpo sano , mente sana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa scriu shi io raportul:+500gr[bang][bang] pe linga abaterile pe care le-am avut in weekend:2 clatite,floricele,paine de casa aburinda[pofta],ieri am mincat porumb fiert,la orice rezist in mai mica sau mare masura,da la porumb fiert,nuuu.oricum,am rusii in vizita si stiu sigur ca deaia nu am dat jos,niciodata nu slabesc in perioada asta,da las ca vine si vremea mea!Azi maninc asa: 2mere,1 para muschi file cu castraveciori omleta cu kaizer+salata de varza va pup Valentina Never say never!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am cintarit azi pentru ieri, si am mai scapat de un kg[bis]! Am ajuns la 65.5 kg. Cred ca urmatorul kg e cel mai greu, sa conving cintarul sa arate sub 65 [:D]. Dar nu ma las, acum spre deosebire de alte dati imi doresc mult sa slabesc! Azi tre sa maninc de post, si cum n-am multe optiuni, am ales: - 10: 1 mar - 13: zacusca, iahnie de fasole cu piine - 20: cred ca iar zacusca Sper ca Piinea (care a acum linga mine pe birou[mariaj]) sa nu se aseze, si organismul meu sa aprecieze ca nu-i dau grasimi animale si dulciuri, ci doar neshte faina alba[:)]. Hai fetele, sa nu ne lasam! Sarbatorile vin, si trebuie sa aratam bineeee! Delidana, nu dispera, si eu mai am saptamini de stagnare, dar ma lupt pentru fiecare kilogram![box] Va pup[pup], Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza grasunele mele! Mäi fac si eu acum cu... cantarul...la fel ca una dintre fete...oare e stricat? Ca am avut abateri multe saptamana trecuta...si azi dimineata imi arata 57,3! Nu ma asteptam...dar sunt bucuroasaaaaaaaa! Cand oi ajunge la 55 sunt multumita ca nu mai sunt exagerata...si apoi incet incet sa incerc sa ajung la 51-52...cum doresc! Eu am altfel conformatia corpului...arat la 53-54 de kg,cum alte fete la inaltimea mea arata la 60![bang] Va pup!Vedeti ca azi si maine e sarbatoare...sa nu faceti treaba![:D] IOANA http://delialaryssa.fotopages.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele Raportez: ceai mult, pe la pranz am mancat 1 conserva de peste si pe seara fructe. Am iesit cu tinerii casatoriti in oras, ei au mancat pizza si au baut bere. Ginerica a baut suc , avea arsuri saracu`, duminica s-a facut prastie. Eu am baut santal si cafea , pizza doar am mirosit-o. Mamaaaa ce pofta imi era dar nu am pus gura, m-am gandit ca m-am chinuit o zi intreaga si nu avea rost sa o dau in bara tocmai acum. Va pup Doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, Nastad bravooo mai , ai rezistat eroic, bravoooo!!!!sunt f mandra de tine, ne demonstrezi ca se poate si asta ne da si noua curaj. Ioana75 meyyyy ce ma enervezi cu zacusca taaaaa!!!!!auzi si fasole, pai fasolea ingrasa rauuu, ai ma iubita renunta la rahaturile astea, poti manca dupa nunta un bircan de zacusca intreg, dar acum gandeste te ca e mult mai important sa fi o mireasa frumoasa decat una satula de zacusca, nu te supara pe mine dar mai ai un picut pina la nunta si e tare pacat sa nu arati super. fetele care sunt cu rushii nu va ambalati ca asa am patit si eu, si cand au plecat rushii am scazut 2 kg la cantar, asa ca rabdare. Aseara era sa o fac de bacanie rau, m am cam ciondanit cu al meu sot si m am dus de nervi si am umplut o farfurie cu orez si ostropel si exact cand sa duc prima lingura la gura am azvarlit farfuria in frigider, si mi am dat seama ca ma razbunam pe mine nu pe altcineva., asa ca la mustata am fost sa cedez tentatiei. meniul de azi: dimineta:cafea pranz:salata de rosii cu branza seara:o salata verde cu un pic de pui fiert
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]fetelor! Si eu la raport: -dimineata:lapte light+cereale fitnees -pranz:2 ciuperci umplute la cuptor-dietetice totul la abur fara grasimi -cina: nimic cred ,ca mergem la teatru si ajungem tarziu acasa Bafta multa si rezistenta tentatiilor!!! [pup][pup][pup] allexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...