Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt femeile cu "greutate"...incepem o dieta? (4)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sigrid26 nu da!!![neand] Ca tre sa tin post sa mergem la spovedit, si am optiunile la mincare foarte limitate[bang]! Decit sa maninc cartofi, am zis ca mai bine zacusca. Si un pic de orez si fasole acolo ... la prinz, pina seara se topeste[:D]. La primul semn ca iau la cintar, o sa iau si masuri. Dar sper ca pina joi sa nu ruinez tot[B)]. Va pup[pup], Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ioana, mersi de incurajari [flo], parca ma simt ceva mai bine. Tot e ceva daca kg nu se duc in sus, nu? Clover, n-am inteles, sa te retragi de la ce? Regim? Hai curaj ca nu-i chiar asa de rau... toate o mai dam in bara din cind in cind...uite si pentru tine o [flo] si continua... Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu, am uitat sa scriu meniul pe ziua de azi: dimineata: o juma' de lingura de miere si cealalta juma' cu ulei de masline (leac pentru gastrita mea); 2 portocale, cereale cu lapte de soia Prinz: pui cu salata de verdeturi Cina: am cam sarit calul ca sa zic asa- 3 sandvisuri cu piine (whole wheat), brinzica, masline, rosii si sunca. Sa-mi fie rusine, stiu, dar dupa o zi de umblat prin oras ca nebuna si intors acasa la 8 seara...; 2 mere si o portocala (asta ca-mi era pofta de ceva dulce si n-am vrut sa bag ciocolata in mine). Fetelor azi am umblat prin oras sa-mi caut un aparat de epilat si n-am gasit, cica asa ceva nu se importa in Tailanda [bang], noroc ca am gasit unul dar nu e de firma, sper sa fie bun totusi ca altfel[q] pina miine. Va pupa Delidana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, Mai primiti o grasuna ? Azi am savurat ultima prajitura ( mult timp cred ca le voi duce dorul :))). De maine incep cura ( nu m-am putut decide asupra unei diete standard asa ca voi tine una "conceputa" de mine ). Ce sfaturi imi dati ? Cu drag Alexxia Lumea este plina de frumusete atunci cand inima este plina de dragoste http://www.foreverliving.ro/distr/Bunea085-463/ http://community.webshots.com/user/aalexxia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Am pus poze la album.Eu cred ca se vede diferenta. Ieri , pe la pranz, am mancat 4 grisine si un pahar cu lapte batut 2% grasime. ceai mult, cafea si am fumat 10 tigari. Mai pe seara am mancat 3 cremwursti goi. Am fost in vizita , pe la soacra-mea, am fiert niste cremwursti pentru Onitza si am mancat si eu 3. Am ajuns seara tarziu, am bagat 15 minute la bicicleta si m-am culcat pe la 2 noaptea ca tzutzu avea chef de..... Acum ma doare burta , ca astept rusii. Deci ieri am avut parte de sport. Clover: sa nu indraznesti sa renunti. Am vrut si eu, de multe ori , sa renunt darinseamna ca m-am chinuit degeaba atata timp. Si daca ma cert cu tzutzu tot nu renunt. Se supara pe mine ca de multe ori mananca singur, dar o mai iau pe Onitza in bucatarie si ii trece. Va pup Aveti grija de voi. Nu va lasati. Ispite sunt la tot pasul dar noi trebuie sa fim tari. Sa vezi ce frumoase o sa fim de Revelion... Doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit in [grup] viitoarelor fete slabe[il], alexxia! Si io raportu' pentru azi: (am renuntat la post ca preotul a zis ca n-are timp sa ne spovedeasca si ne tine slujba asa, pacatosi cum sintem[:D]) - 10: musli cu fructe (citeva linguri) - 13: shaorma mica de pui - 22 (atunci ajung acasa): o felie de cascaval si una de muschiuletz PS: sigrid26, am renuntat (din [mariaj] ta) la zacusca pina dupa nunta[^]. Va pup, Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]fetelor! Aseara m-am tinut de cuvant si nu am mancat nimic, doar un pahar de Fanta si unul de lapte, ca doar nu e crima , nu !! Am o problema acum:cred sa sunt [gravi]dar nu-mi pot fac testul acum pt ca e ff devreme!Ne dorim tare mult un bebe mai ales ca e primul si nu vreau sa-i faca rau cura mea drastica!Asa ca pana stiu verdictul o sa tin mai moderat! De fapt nu stiu cum sa procedez, voi cum ma sfatuiti??? Bicicleta nu am prestat aseara dar am completat cu mult [xinpat][xinpat] si a fost mult mai placut[:D] Problema e ca in perioada sarcinii nu vreau sa acumulez prea multe kg! Sa vedem ce se va intampla pana la urma![;)] Acum sa trecem la raport: -dimineata:2 felii paine neagra-neagra+ branza+cafea decofeinizata(asta tot pt bebe) -pranz:1 iaurt mare -seara:un gratar+ salata Va pupicesc dulceee, ca atat mi-a mai ramas dulce!! [pup][pup][pup] allexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Ioana ![flo] Azi regimul este : dimineata : cafea ( fara zahar ) pranz : salata verde ( + un gogosar ) cu 150 gr piept pui fript seara: branzica de casa In rest apa minerala cu lamaie si un pahar de cola light ([ups]ca sunt cam dependenta ) Am incercat sa fac si gimnastica ( dar mi s-a stricat stepper-ul [q], dar poate fac ceva tae bo diseara ). Spor la slabit , fetelor Cu drag Alexxia Lumea este plina de frumusete atunci cand inima este plina de dragoste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...