Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (58)


Recommended Posts

Ral: multumim si pt. restul inf. [flo] Imi explicasei pe mess cam pe unde e Providenta, de aceea spuneam ca am inteles [;)] Daca doar asta ar fi perimetrul pt. o zi fara masina ar fi bine. La ce nebuneala a fost in ceilalti ani ....... [bang] Cristina: ca sa ai linistea necesara te refugiezi la parintii tai o saptamana. un sfarsit de saptamana placut tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns
'Neata la amiaza! Darria, asa era vorba, sa fie cat mai restrans perimetrul ala, sa nu incurce totul in orasul asta[:D] Cristina, ai dreptate. Nici nu vreau sa ma gandesc. Noi de fiecare data avem probleme cu oamenii de la rand, tipa si ne fac in toate felurile, au impresia ca vrem sa ne bagam in fata lor... Si pana nu intram in curte, nu se dau batuti. Ca sa nu mai zic ce probleme avem cu jandarmii de fiecare data, ca nu ne cred cand le spunem unde mergem, ne acuza ca avem legitimatii contrafacute[cool]... Ca la noi, ce sa facem?[haibat] Ma duc sa ma apuc si eu de facut ceva treaba pe aici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kriss79 De fapt, cred ca stii si tu cum e, ca doar sediul vostru e mai sus putin de mine[;)]
ce sediu, ce sediu? [biz]
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai da ce liniste pe aici... Maine incepe scoala si gradinita, asa incat urez tutror scolarilor, boboceilor de scoala si gradinita si gradinitarilor un inceput bun de an scolar si cu mult spor...si bineinteles sa le placa la scoala si gradi si sa nu planga dupa mamici, etc... iar d-nelor profesoare si invatatoare si educatoare tot un an scolar minunat, cu multe satisfactii... Raluca, multumim pentru informarea cu zilele Iasului [flo][flo][flo] Stie cineva unde va fi circul si cate zile sta in oras? Dana, vorbesti serios, chiar vrei sa inchiriezi apartamentul? Va rog, daca auziti ceva sa stiti ca sunt amatoare...ma intereseaza sa nu fie prin agentie. PUPICI SI O SAPTAMANA MINUNATA, Gabriela si baietii [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu de pe pamant romanesc ... am ajuns cu bine acasa. Obosita si inca nu am reusit sa trec prin agenda pe care mi-am stabilit-o. [biz] Ralu - multumim pt programul de zilele Iasiului, mie intotdeauna mi-au placut artificiile. Totusi sa inceapa pe 6 oct mi se pare cam multa aglomeratie. Inseamna ca prin 2 weekenduri, practic. [flo] Cristina inca un picutz si vine bb. Cum te simti? Ai emotii? [flo] [pup] tuturor, o saptamana cat m frumoasa (a mea e aglomerata si plina de evenimente) si mult succes pt bobocii de maine. [;)] [url="http://www.flickr.com/photos/10546994@N06/"]Liliana [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...