Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns
'neata! [cafea] ptr toata lumea. Am revenit si noi dupa o mini vacanta, am venit de ieri la birou, dar cum am lipsit luni, am avut ceva treaba...am fost la nunta duminica, copilul meu a fost de-a dreptul fascinat, striga dupa mireasa "mileasa miea" si a fost pe langa f "iligant" (Miha [pup]) si ff admirat. O sa exemplific prin niste pozici cat de curand. Uram si noi noilor scoleri sau pici de gradi succese si o rog pe Paula (alipiticot) sa ne zica si noua unde e gradinita la care e fetita ei [flo]. Ne interesam deja ptr anul viitor si cautam o gradi in zona Nicolina-CUG. [pup] tuturor aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alic
hei, mamici de pitici! ca tot ati inceput gradinita, cine stie cat costa si ce dimensiuni are o placa pentru modelat plastilina? ma intereseaza sa vad daca e convenabil de confectionat asa ceva... mult succes in noul an! ALICe[flo][flo][flo]
Placa de plastilina am cumparat de la Eminescu,acum doi ani ,este o bucata de placaj o idee mai mare decat un A4 si m-a costat putin,pana in suta. Sort ptr pictura n-am gasit si i-am cuimparat unul de bucatarie,cu modele mai artistice....:) Miha,se invata el la baie,insa poate gasesti o gradinita cu WC-uri normale.. Gabi,am intrat si eu pe acolo insa curaj n-am reusit sa-mi fac.Asta e ,vad eu ,pana la urma tot o sa trebuiasca sa ma sui la volan ca n-o sa am incotro. Aime,sa va fie de bine distractia,asteptam poze cu "iligantu'" ,auzi,da de ce o pupi pe Miha ca a fost iligant Vladut? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aime(nik-ul tau il foloseam la scrisori de dragoste in tinerete....e superb,tinand cont si de unde provine) eu am dat-o la gradinita unde a fost si alex (pui de carmen)cea baptista (nu mi amintesc acum numele)de la rondul vechi.Pt fetita mea ,am mai zis,deoarece are 2,8 ani si nu o primeste la stat,alte particulare sunt f departe,a fost cea mai buna alegere.in rest eu sunt mutumita ca i place, azi a fost a 3 zi nu plange,vrea la gradinita si eu zic ca nu poti minti un copil de 2 ani daca nu ar fi frumos nu s-ar duce.... Adi saptamana viitoare fac tortul,te superi daca te mai bat la cap cu fondantul ala?te rog mult...[flo][flo] Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006) [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze noi[/url] http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adi69 Aime,sa va fie de bine distractia,asteptam poze cu "iligantu'" ,auzi,da de ce o pupi pe Miha ca a fost iligant Vladut?
Pen'ca ea, draguta ne-a "ajutat" sa fim "iligantti". [url="http://picasaweb.google.com/ghiocelgrig/Septembrie2007/photo#5111797684535480882"]Aici[/url] o mostra de "iligant" de la proba costumului, cele de la nunta inca nu le-am descarcat. Paula (si mie imi place nick-ul,normal[:D], culmea e ca atunci cand m-am inscris pe forum, n-am stat sa ma gandesc deloc, pur si simplu mi-a venit...), multumesc mult de raspuns, stiu de Bethania, insa pretul mi se pare mult prea mare, eu as vrea sa-l dau la stat, totusi, ca va fi maricel. aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...