Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (58)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by mony-k
ralnied mersi mult de raspuns eu auzisem de el de la echipa de medici Medical mission ca ar fi operat niste copii care acum au fost la ei la control si l-au laudat ca a facut treaba buna
cu placere... e posibil sa ai si tu dreptate, dar... eu am povestit doar din ceea ce am vazut la fata locului, cand am ajuns pe acolo. Poate cu altii se comporta altfel. Poate are zile bune, zile mai proaste, ca oricare dintre noi (desi eu am fost de mai multe ori, nu o singura data si tot timpul mi se parea ca se uita cu aer de superioritate, ca intrau si ieseau pacientii pe banda rulanta... Nu stiu ce consult (oricat de minor si neinsemnat!) este unul de nici 3 minute, sincer... Ca sa nu mai zic de preturi. Oi fi eu deplasata, dar totusi, 1.2 milioane pentru aproape nimic??? Mi se pare exagerat. Asta e. O singura bila alba pe bune din partea mea: asistentele super dragute si super saritoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by mariussimiuc Imi dai voie sa fiu de acord cu tine? [:D]
sa inteleg ca... nu sunt singura cu asemenea pareri (poate exagerate dupa cum mi-a zis cineva la un moment dat...)? Mihaela, nu trebuie sa iti dau eu voie... dar ma bucur (desi cu parere de rau!) ca mai crede cineva asa despre dr Chiselita. Eu una nu cred ca m-as duce sa dau atatia bani doar ca sa pot zice dupa aceea: "am fost la dr C". Nu ma avantajeaza nicaieri, cu absolut nimic asta. Cred ca mai sunt medici buni in Iasi. Repet: la Chiselita conteaza mult numele. In fine, sper sa nu-mi ridic acum pe toata lumea in cap[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by addiana wc turcesc au cam toate gradinitele de stat...ei le considera mai igienice pe astea(s-au mai usor de curatat pentru ei!!!!)... asa nu stau cu funduletul toti copiii pe acelasi colac, nu s-au gandit ca e mai greu pentru copilasi!
cum, toate?! (scuze, eu am ramas in urma cu discutia) eu cand mergeam la gradi imi amintesc perfect - aveam wc-uri normale, dar putin mai mici. si ce sali de baie frumoase am vazut intr-un parc de distractii de "afara" - pt copii, roz pt fetite si albastru pt baieti, cu chiuvete mici, ma rog, o senzatie de "tara piticilor"...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...