Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by lullabay Am asa o banuiala ca Miha mai asteapta putin pana la urmatorul[:D].
[:D]
quote:
Chiar Miha ce ai avut cezariana sau naturala?
Cezariana am avut si acum la fel.Deci...restrictie la al treilea,dar nu se stie niciodata. [:D]
quote:
Stiti cumva unde se aduc apometrele la verificat?cei de la asociatie vor sa le scoatem sa le ducem nu-stiu-unde la verificat?si aveti idee cat ma costa si distractia asta?
In ce cartier stai?Ca si la noi la asociatie ne-au cerut acelasi lucru. Cica doar RAJAC-ul si inca o firma,nu mai stiu cum ii zice,fac aceste verificari.La RAJAC am inteles ca e 10RON si ceva de apometru,pe cand la ceilalti e aproape dublu,plus ca trebuie sa ti le scoti singur si sa le duci la verificat. Cei de la RAJAC vin si le demonteaza,le verifica si le si monteaza la loc. Cel putin asa suna reclama facuta de administrator. [:D]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi nu stiu sigur de ce,asa mi a zis dr,sau sub 4 ani, ceva in legatura cu locul injectiei ca poate face ceva muscular,moldaminul se "injecteaza" tot o data ca substanta. Adi vroiam sa te intreb daca stii cum fac fondantul pt un tort masinuta,am luat atunci de la cristina si nu stiu exact cum trebuie facut. lullabay ,mercimult.Eu la dr Rugina vroiam sa merg pt racelile ei nu stiam ca e si reumatolog,credeam ca e doar alergolog.la ea a stat internata fata la un an dar nu am mai tinut legatura cu ea.Stii unde o gasesc in afara de spital?ca in spital nu prea merge abordata asa pt prima data.... Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006) [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze noi[/url] http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Ce harnicute sunteti la scris, cum inca nu avem net la noua locuinta, si de aceea va citesc doar la birou, dar speram sa intram in civilizatie cat de repede, mai ales ca si Vladut intreaba " nu avem intelnet?" [:D] Si [url="http://picasaweb.google.com/ghiocelgrig/August2007/photo#5107332955662991042"]aici[/url] special ptr Ralu pozele promise [pup] Pot sa va spun ca am mai bifat o realizare si anume, copilul meu doarme singur in camera lui, ceea ce e grozav [bis] (cele care aveti puiuti stiti despre ce vorbesc), e chiar fericit ca are camera proprie si nu am avut nici o problema in a-l culca din prima seara. Ne striga cand vrea pipi si apoi la somnic iar. Noi incercam sa ne adaptam noii "privelisti", eu am capatat azi rezultatul de la niste analize si is putin pleostita, ptr ca is [xx(], am o anemie supersevera si trebuie sa iau atitudine fata de mine [neand] insami... aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aime, pai sa faci bine sa iei atitudine, ai inteles???[V] Saru'mana pentru poze!!!!!!!!!![^] Super!!! Am constatat ca Vladut creste vazand cu ochii si e in continua schimbare de la o sesiune foto la alta...[cool] Maine nu ne auzim la cafea, dar va doresc de pe acum sa aveti o zi buna, desi se anunta tare ploioasa si friguroasa![V] Noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! Aime - multa sanatate, ai grija de tine! aseara ii citeam lui Vlad "Alba ca Zapada"; si cand am ajuns la "oglinda-oglinjoara/cine-i cea mai frumoasa din tara?"...el ma intrerupe: "mami! mami!" !!! :)) o zi minunata!
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by herra
buna dimineata! Aime - multa sanatate, ai grija de tine! aseara ii citeam lui Vlad "Alba ca Zapada"; si cand am ajuns la "oglinda-oglinjoara/cine-i cea mai frumoasa din tara?"...el ma intrerupe: "mami! mami!" !!! :))
Dragul de el, te topesti cand ii auzi ce si mai ales cum spun. Multumesc fetele, Ralu, Cristina [flo] aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! Adi,Ral multumim pt 3 in 1. Astazi servesc eu pe toata lumea..am si 3 in 1 si cafea si ness ,daca doriti.Poftiti deci la [cafea]. Mie nu mi-a placut cafeaua niciodata,sau daca o beau musai sa fie dulce si lunga si cu lapte...dar sincer cred ca e mai sanatoasa decat 3 in 1 ca daca va uitati la compozitia unui 3 in 1 cu stabilizatori si emulgatori,vai de noi.. Miha pai daca spatiezi sarcinile intre ele suficient de mult,merge si al treilea..[;)] Paula eu personal nu am apelat la nici unul,am o colega care e rezidenta pe pediatrie si am intrebat-o,o sa o intreb daca stie si de cabinet. Adi cand am dat comanda de tort sa stii ca ma gandeam la tine,la torturile tale delicioase si superaratoase si imi era asa ciuda ca nu gasesc in Iasi nimic asemanator cu ce faci tu... Aime felicitari pt marea realizare, sa imi da si mie reteta ca intr-un an as vrea si eu sa il mut la el in camera,momentan doarme cu mine si nu ma lasa inima sa il las singur,mi se pare prea micut.Si da trebuie sa tratezi anemia,neaparat[neand] Herra ce scumpi sunt...eu deabia astept sa inceapa sa vorbeasca acum zicem numai ma-ma,na-na si variante bisilabice...sau eventual tipete :))) Mamica fericita de [copil] Stefan Andrei (09.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata mai la pranz! fur si eu o cafeluta de la voi, ca aseara am lungit-o cam mult cu zdrobitul strugurilor si-acum abia ma adun pe la servici... pregatim vinut poate si pentru o eventuala cumatrie pe la anul (Doamne Ajuta!) in alte ordine, cautam sa schimbam apartamanetul cu unul decomandat si intr-un bloc mai nou, asta tot in ideea in care ne vom mari familia ( speram![ruga]) si am ochit 2 zone....una e cea din sensul giratoriu Podu Ros, blocul cu posta, a doua sunt cele 3 turnuri din dreptul bazarului, pe N. Iorga; in acest sens, va rog poate stiti cum arata aceste apartamente si cam ce preturi au... cei de la agentie n-au putut sa-mi dea detalii, fiindca nu au la vanzare.. la o agentie am gasit ceva in Podu de Fier, dar nici acolo nu stiu cum e zona; daca puteti sa-mi impartasiti impresii; cica ap. ar fi undeva la jumatatea distantei dintr tg cucu si statia padurii; [pup] toate fetele! ALICe[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...