Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (58)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by lullabay Miha pai daca spatiezi sarcinile intre ele suficient de mult,merge si al treilea..[;)]
Eheheee...daca-l faceam pe Robert pe la douj' de ani....[:D]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai ce daca faci un bebe la 35 de ani crezi ca e tarziu?eu nu..m-am setat ca la varsta aia sa il fac pe al treilea...eu vorbesc,vorbesc dar iubitul meu sot nu e de acord cu mine..[xx(] Miha scuze am uitat sa iti raspund,stau in Nicolina 1 imediat dupa pod,la noi nu scrie nimic de rajac sau alta firma,doar sa le verificam pana pe 15 octombrie ca de nu...ceva de genul"nu vom mai avea inima de mama pe care am avut-o pana acum"...serios,asa scrie. Si eu cum ii gasesc pe aia de la RAJAC???? Mamica fericita de [copil] Stefan Andrei (09.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha,am o amica care are 39 de ani si trei copii de 7,4 si 2 ani.Deci se poate ,daca vrei ... Alice,eu stau intre Podu de Fier si statia Padurii,o vecina de la et 1 vinde apartamentul.Sant apart destul de mari,decomandate,doua bai,sant care au si doua balcoane,bucatarii partate,mari.In blocul in care stau eu,dat sant si blocuri cu apartamente mai micute,tot decomandate,dar cu camere mai mici,depinde pe unde gasesti. Zona e asa si asa,destul de curat si liniste,ce nu-mi place mie aici e ca santem aproape Bas-Ceaus sau cum s-o scrie,unde mai stau inca multi tigani si ma trezesc cu ei la usa ,de obicei de sarbatori..mai rar in ultima vreme..dar daca blocul are interfon se rezolva problema. Ajungi repede ,si la Mall,si in centru,si in Copou. Lullabay,imi pare rau ca nu ai gasit tortulet pe plac.Eu sper sa ma mut la casa(macar la anul!!!) si atunci am sa ma pot desfasura altfel si poate o sa va pot ajuta cu un tortulet din cand in cand,la nevoie.. Paula,Catalina a facut anul trecut in primavara(4 ani) spre vara moldamine,de aia intrebam de ce nu e voie sub cinci ani,caci mie tot dr mi-ai dat sa-i fac si ma gandeam acum sa ma duc sa le fac scandal.. Fondant ptr modelat..amesteci fondantul cu gelatina si z pudra(de la dr Oetker).Incearca intai fara gelatina ,o bucatica sa vezi cum merge pana apuc eu sa mai uit din urma sa vad cam cata gelatina la cat fondant am pus cand am facut. V-am pupat,fug iar..am cateva zile de cand stau mai mult pe drumuri. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adi69 Alice,eu stau intre Podu de Fier si statia Padurii,o vecina de la et 1 vinde apartamentul.Sant apart destul de mari,decomandate,doua bai,sant care au si doua balcoane,bucatarii partate,mari.In blocul in care stau eu,dat sant si blocuri cu apartamente mai micute,tot decomandate,dar cu camere mai mici,depinde pe unde gasesti. Zona e asa si asa,destul de curat si liniste,ce nu-mi place mie aici e ca santem aproape Bas-Ceaus sau cum s-o scrie,unde mai stau inca multi tigani si ma trezesc cu ei la usa ,de obicei de sarbatori..mai rar in ultima vreme..dar daca blocul are interfon se rezolva problema. Ajungi repede ,si la Mall,si in centru,si in Copou. Adriana
Adriana, merci de raspuns; anuntul e pt. un ap de 2 camere (52 de mp) etajul 1 din 4, parchet, geam la baie, bucatarie mare (visul meu); o fi acelasi apartament cu cel al vecinei? cel din ziar e 65000 euro; eu stau momentan in Cantemir si imi doresc o zona la fel, cu verdeta si liniste... ALICe[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! ca tot s-a vorbit de urmatorul...adica al treilea bebe... la ultimul control dinaintea nasterii, doctorita m-a intrebat daca vreau sa-mi leg trompele si i-am spus un NU foarte hotarat...nu stiu cum a interpretat ca imediat mi-a raspuns ca pot face fara nici un risc si al treilea bebe dupa vreo 4-5 ani... va dati seama ca in momentul ala numai la al 3-lea bebe nu ma gandeam eu... raspunsul meu fiind asa de categoric pt ca legarea trompelor mi se pare o masura prea drastica... acum ca sunt mai "relaxata" [alcool] chiar ma gandesc la asta, oricum sotul spunea pe la inceputul relatiei ca el vrea cat mai multi copii... doare tare moldaminul? ca si eu trebuie sa ma apuc de tratament dar mi-e frica...[q] sanatate multa tuturor! diana, denisa si raisa [url="http://family.webshots.com/album/560238230qzdqHT"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adi69
Miha,am o amica care are 39 de ani si trei copii de 7,4 si 2 ani.Deci se poate ,daca vrei ...
Iote Raluca...sa nu zici ca nu tin fetele la tine...[:D] Vezi cum ma indeamna sa-l fac pe-al treilea? Numa poate poate reusim sa ne incuscrim..[:D]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna si de la mine! Am reusit sa ma adun pe acasa. Numai pe drumuri am stat toata dimineata. Sunt rupta de oboseala, dar macar am rezolvat ce era de pus la punct. Am dormit tare prost noaptea trecuta din cauza furtunii si a gandurilor si grijilor de tot felul. Sper sa recuperez in seara asta cu un somn linistit si odihnitor. Intre timp am aflat ca avem si Patriarh, nu mai avem (deocamdata) mitropolit... Acusi incepe si meciul cu nemtii (daca n-o fi inceput deja, ca eu ma uit la Carcotasi...)... Am vazut ca Miha nu exclude varianta bebe 3 special pentru incuscreala cu mine... Sper ca in rest sunt toate bune pe la voi... Ne auzim la cafeluta-3 in 1-ness-cioco calda-ceiut, sau ce o mai fi, maine dimineata... A... peste mine a dat un virus mic de raceala/gripa, habar n-am ce e... dar sper sa plece la fel de repede cum a venit... NOAPTE BUNA! ps - apropos... Nora mai traieste??? Mai stie cineva ceva de ea???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma pregatesc sa vin acasa. Nici nu-mi vine sa cred ca maine seara plec ... am inima plina de sentimente confuze: bucuria ca incep lucrul, dorul de cei de acasa, tristetea ca il las singurel aici, etc. Azi fac ultimele cumparaturi si imi iau bilet pana in Helsinki. Va invit si eu la [pepsi] si va [pup] [url="http://www.flickr.com/photos/10546994@N06/"]Liliana [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...