Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

femeile au PMS, barbatii au ESPN?


Recommended Posts

Am o super mare problema. Vreau sa va intreb si pe voi...Este PMS (sindromul pre-menstrual) o problema reala? Sau e la moda ca migrena anilor 40? Am inceput sa imi cunosc ceva mai bine organismul si ma tot studiez...cu o saptamana inainte de menstruatie + 3 zile din aceasta -well... sa zicem ca ar trebui sa fiu inchisa undeva. Sunt un pericol public. Fizic e totul ok - dar psihic...parca vorbeste gura fara mine, ma cert cu absolut toata lumea, am tot felul de idei care mai de care mai distructive si mai depresive. Nici in timpul tratamentului cu anticonceptionale nu a fost mai bine. (nici nu stiu daca are vreo legatura). daca voi va confruntati cu asa ceva - cum rezolvati problemele care apar? Ma gandesc ca acum sunt singura (ma rog, nu am sot/copii de terorizat - numai pe mama saraca ) si la facultate. Dar cand oi avea o slujba, familie, ce ma fac??? Don't get mad, get even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Annie, si la mine se manifesta o anume stare de nervozitate inainte si-n primele 2 zile de ciclu. Imi sare tandara din te miri ce, sunt gen soacra cicalitoare [alcool] Rezolv cu rabdarea sotului, care e impaciuitor si rabdator de fiecare data. [pup] La slujba fac eforturi sa fiu mai tacuta intr-o astfel de perioada si-n general reusesc [:D] Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...