Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de iulie-august 2004 (10)


Veve

Recommended Posts

Bine v-am regasit!! Probabil ca nu va aduceti aminte de noi, am disparut prin martie (am intrat in concediu medical la pat) in urma unor probleme medicale...care s-au rezolvat si totul a fost bine pana la urma...rezultand pisunica mea Daria. Acum are 3 luni si un pic si am reusit sa scapam de colici...ne-au mancat ficatii si noptile....asa crize nu am mai vazut. Mancam manutele, ca de altfel toata lumea - vad eu pe aici, ne ridicam in fundulet daca ne da cineva manutele sa ne putem tine de ele. Va pupam si va dorim o zi super! Oana si Daria Andreea (17.07.2004) http://community.webshots.com/user/dariaandreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna dimineatza. Marcelle, multa sanatate sotului tau!!! o sa fie mai gfreu o perioada dar se vindeca fracturile astea.....am avut si eu 3 acum vreo 6 ani...dar nu ramin probleme! mult mult curaj si totul va fi bine! [pup] aici s-a innorat deja...cred ca vine toamna totusi. pupici multi de la noi si sa fiti cuminti si sa mincati piticilor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marcelle, sanatate multa sotului si insanatosire grabnica! Sa va traiasca mandretea de fetita ...cumintica tare! Alexa, asta cu vorba nu tine...ce, daca eu nu vorbesc cu ea asta nu inseamna ca ea nu poate sa vorbeasca cu mine!?...hihihi Vaz ca la moda este sa nu mai manance bebeii...hehehe...Nu ma mai stresez de nici o culoare, clar! O zi excelenta sa avem! Monica si Maria Alexandra (02.07.2004) http://community.webshots.com/user/cristalina_monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Marcela multa multa sanatate sotului tau!!! Si tie mult curaj sa depasesti momentul [pup] Eu m/am cam speriat aseara... Eva a adormit la mine in brate aseara la 7 uitandu/ne la un film. cand s/a terminat filmul am crezut ca se va trezi pt masa si baita... nici gand!! Mi/a fost mila sa o scol si sa o arunc in cada asa ca am pus/o in patutul ei crezand ca se va trezi in timpul noptii. De abia la 8 dimineata s/a trezit. Vesela si cu chef de chiuituri ca de obicei. Am citit eu undeva ca treptat ei renunta la masa de seara tarziu... sa fi venit momentul oare Voi tineti puii mult in timpul zilei in cosulet sau in scaunul de masina Mie mi s/a tot spus ca nu e chiar bine pt coloana, dar Eva il adora. Adoarme ziua in el si daca incerc sa o iau sa o pun pat se trezeste. Nu stiu cum sa fac cu ea. In pozitie orizontala nu sta neam, nici sub babygym. Si inca ceva, voi luati ceva vitamine, calciu sau fier Eu am neglijat treaba asta dar as vrea sa incep. Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, din ce am citit trebuie neaparat dezinfectat locul cu comprese incalzite cu alcool alb (70 grade) de preferat.....daca nu ai cred ca merge si spirt. iti tin pumnii sa treaca fara complicatii Oana si Daria Andreea (17.07.2004) http://community.webshots.com/user/dariaandreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...