Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lauzia si ingrijirea corpului


mcm

Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ionela-roxana m-ai rupt cu comparatia ta [:-)))][:-)))][:-)))] Pai tu stii care este diferenta intre droguri si cofeina?? Cafeaua este ALIMENT my dear in caz ca nu stiai. Aici nici nu se platesc taxe pt ea la cumparare. Mai, mai, mai... cata grija!! cata exagerare!!! Desigur ca nici un exces nu este sanatos... asa ca e bine sa fim atenti la cantitati. De asemenea e recomandabil sa bei cafeaua cu lapte si ft. putin zahar. Are efect chiar benefic. Auzi tu!!! Droguri!!!! Mai , mai fetelor!!! Da' aveti haz, n-am ce zice! Denisa si bebica din burtica - 39 sapt. "Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici." G.Funakoshi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai,daca ar fi cafeaua atat de rea ar trebui doctorii sa o interzica cu desavarsire nu? Mie mi-a zis ca-i ok,una pe zi,(chiar cu cofeina)dar sa nu exagerez. Am baut si in timpul sarcinii si cat am alaptat si...nu e dependent copilul[berica][:D] [pup] Irina si Edy cel scump!(5 noiembrie 2002) Pozici cand eram mai mici http://danielirina.tripod.com/mypersonalsite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...