Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cei din zodia Gemenii, uniti-va! (02)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu cu alta persoana din zodia gemeni maintzeleg ff bine, fie el barbat sau femeie... Acuma intrebare, va suparatzi repede... cum statzi cu iertarea, putetzi ierta pe cineva care va facut rau? eu ma supar ff greu dar cel mai tare ma deranjeaza cand cineva shtie ca a greshit si efectiv nu vrea sa recunoasa, si o tot intoarce si pe stanga si pe dreapta. si cu iertatul stau bine... iert mai tot ce imi fac altzi, dar am grija ca cine ma ranit sa nu mai fie in preajma mea sa mai aiba ocazia a doua oara sa ma raneasca. O zi buna si sanatate multa la toata lumea Gabbriela [flo] & Julian [bibe] [url="http://www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Crina R
Si eu ma supar destul de greu (dar cand ma apuca...), iert usor insa NU UIT daca cineva m-a ranit. Voi iertati si uitati sau numai iertati?
Pe mine daca m-a suparat cineva nu-mi mai trebuie, am incheiat prietenii fara sa ma uit in urma daca persoana mi-a demonstrat ca nu merita. Dar cu familia, cu casnicia cum stati? Am auzit ca gemenii nu prea au casnicii fericite! Din ce cauza ar putea fi asta ori ca suntem prea ginditori prea judecatori sau prea corecti ... Toate femeile gemeni pe care le cunosc au foarte mari probleme in casatorie iar altele sunt divortate si si-au crescut copii singure. Si inca ceva stiati ca pe noi nu ne suporta decit balantele si varsatorii? Cite dintre voi au partenerul din aceste zodii? Rodica si [copil] Stefan-Daniel http://community.webshots.com/user/stefandaniel10 http://www.babiesonline.com/babies/s/stefandaniel10
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hopa si eu ....acum am vazut subiectul[:D]ma primiti ? 23.05.1972 gemenica[:D]nu's prea calma ..ma agit si-mi place tot ce este nou,ma adaptez foarte repede oricarei situati[;)] si mie mi se intampla sa trec de la o stare sufleteasca la alta...ma regasesc in ceea ce ati scris voi. Angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre casatorie: Uneori am senzatia ca sunt cea mai fericita alteori ca sunt cea mai nenorocita! Starea de NORMAL ma "nelinisteste" si ma provoaca sa fac ceva... Despre a ierta: "Iert foarte usor dar NU uit!" Si cand este lumea mai draga..."trantesc mucii in fasole!" ca sa se simta interlocutorul meu asa cum m-am simtit eu intr-un anumit moment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Hi la toti gemenii...primiti inca o geminica?m-am nascut pe 19.061978 si ma simt intr-adevar gemeni, latura duplicitara se manifesta profund in toate domeniile un sensul ca apar schimbari bruste, acum gandesc asa peste 2 min parca vreau altceva....si tot asa...e foarte dificila zodia asta dar are si partile ei frumoase...[:D] bibi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUna fetele mele gemene...ce bucurie cand am vazut acest subiect.. Ma primiti si pe mine?? Sunt nascuta pe 21.06.1975 si vreau sa cred ca sunt o "geamana" dar nu 100% deoarece sunt ultima zi si am mari influente si din rac... Ma primiti si pe mine....pleeaaseee Am vazut ca pe lista de gemene nu e nici o data 21, chiar nu sunteti pe aici fete nascute in ultima zi de gemeni?? Va [pup] si astept si alte "gemene " in aceeasi zi..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...