Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cei din zodia Gemenii, uniti-va! (02)


Recommended Posts

Salut! Am venit si eu sa ingros randurile fetelor nascute in zodia gemenilor: 18.06.1978. Sunt casatorita cu un varsator si eu zic ca e cum nu se poate mai bine, om care sa ma inteleaga mai bine si sa-mi suporte toate fitele nu as fi gasit... Parintii mei sunt gemeni si balanta si tocmai si-au sarbatorit 39 de ani de casnicie... Diana si Vladut (16.05.2004) http://community.webshots.com/user/dianar130
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, ma alatur si eu voua! ELA si eu sunt nascuta pe 21.06.1972, dar pe mine ma reprezinta zodia gemenilor, cel putin asa cred eu. Sunt casatorita cu o balanta si ma suporta super bine avand in vedere cat sunt de fitoasa. Ma recunosc in aproape toate ipostazele enumerate de voi. Pe mine ce ma deranjeaza cel mai mult este ca sunt atat de nehotarata cand vine vorba sa aleg ceva ca uneori ma apuca disperarea. De enervat ma enervez repede dar la fel de repede imi si trece si nici nu tin suparare. Va pup! [pup] lory
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOP SI EU! SUNT NASCUTA PE 23.05.1980, CASATORITA CU UN GEAMAN NASCUT PE 29.05.1979.DEOCAMDATA NE INTELEGEM BINE, FIECARE CU DEFECTELE LUI, DART FIECARE, LASIND DE LA NOI CATE PUTIN....CATEODATA...DAR ESTE BINE... Sunt om cu tine, daca esti om cu mine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.[hia] Primiti-ma si pe mine printre voi. 30.05.1973 Adela. Ma regasesc in ceea ce ati scris pana acum. In special in faptul ca trec usor de la ras la plans. Eu sunt de parere ca ascendentul fiecareia ne influenteaza peronalitatea. Eu am ascendentul in leu (uneori sunt incapatanata). Dar imi place sa ma laud ca sunt geamana. Sotul meu e rac. zodiacul zice ca nu ne potrivim, dar relatia merge de 8 ani si jumatate, si nu cred ca as fi gasit pe cineva cu care sa ma inteleg mai bine. Prietenele mele cele mai bune (3) sunt toate varsoator. Va pup pe toate gemenele[pup][pup][pup] [bis][bis] Adela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai scris de mult... Bun venit noilor "gemeni"... Eu sunt casatorita cu un capricorn si ne intelegem de minune, contrar asteptarilor...incapatanati amandoi...da ne tzine!!! Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/album/216077229LLPlMW"]The best of David, new[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotzul meu este nascut in 20 ianuarie (nu shtiu ce zodie este, deaceea vam dat data sa imi zicetzi si mei ce zodie este el), si ne intzelegem fff bine, avem o casnicie super reushia si in ciuda gurilor rele ne intzelegem perfect, nu ne certam niciodata si in caz de ideei opse analizam bine si unul din noi cedeaza, in general el [:D]. Cu latura libertina, pana sa ma casatoresc eram fff rebela si neascultatoare, faceam numai ce vroiam, trebuia sa fiu plecata tot timpul deacasa, imi trebuia o groaza de bani si distractziiii , dar dupa casatorie m-am schimbat brusc, nu shtiu de ce "poate dincauza la prea mult bine", nu imi vine sa plec niciodata din casa mea, daca ies am un plan ce si unde trebuie sa merg si sa fac. Am devenit alt om pot sa spun, nici eu nu ma recunosc de unde atata intzelepciune, rabdare si cumintzenie pe capul meu [;)] O zi buna si multa sanatate la toata lumea Gabbriela [flo] & Julian [bibe] [url="http://www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Gabbriela
[purple][i][b]Sotzul meu este nascut in 20 ianuarie (nu shtiu ce zodie este, deaceea vam dat data sa imi zicetzi si mei ce zodie este el
Capricorn [mamica] Diana si [baietel] Vladut (16.05.2004) [foto] http://community.webshots.com/user/dianar130
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...