Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetelor voua va place sa dansati?


Larra

Recommended Posts

Io nu stiu ce-i cu generatia asta de barbatii de nu mai danseaza. Parintii mei la fel, trageau niste rockuri de ii lasau pe toti cu gura cascata. Si asa mi-as fi dorit si eu sa fiu co concubinul meu. Acum, al meu e intre doua ape. Ii place sa danseze, adica nu e chiar lemn tanase, da' nici chiar foarte priceput nu e el. Dar oricum, sint super incintata ca mai dansam citeodata prin casa si, minune, s-a intimplat si pe la petreceri. Da' nu e super as. Mai pierde ritmul, nu prea ma conduce bine (nu ma tine strins de talie si habar nu am care-i urmatorul pas), da' cind il vad cit e de fericit il las in pace si m bucur si eu alaturi de el. La petreceri nu danseaza decit daca danseaza si ceilalti. Iar celilalti nu danseaza decit daca danseaza si ceialalti. Inchipuiti-va ce iese = NO DANCE. In Romania stiam niste gashti cu baieti care dansau bestial. Le placea dansul pentru el in sine, nu neaprat ca sa vreajeasca o gagica. Acum ca iesea si o vrajeala la treaba asta... numa' bine. He-he, ce vremuri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...