Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Produsele Amway!


Recommended Posts

Vreau sa va intreb daca a-ti folosit produsele comercializate de Amway si ce parere aveti ? Mi-as dorii un fond de ten de la ei,am inteles ca se pune foarte putin cantitativ si arata foarte bine,stiti cumva daca e chiar asa? Nu vreau sa risc ca sunt destul de scumpe....si parca nu as arunca asa banii![:D] Mersi mult![bis] Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dar de ce iti trebuie mult, ca doar e fond de ten, nu detergent...[:D]Eu, cel putin, sunt adepta lucrului "putin si bun". Am folosit produse Amway, si sincer, nu m-au dat gata! Fond de ten fff bun iti recomand de la Seventeen, Age plus - nu e pt persoane in varsta, ci inseamna ca tine mai mult. Mada si zambareata Sofia Maria, 12.08.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mai folosesc cosmetice Amway.In Ro eram tare impresionata de ele insa aici nu ma mai prea incanta, nu stiu de ce.Fondul de ten de la Max Factor mi se pare cel putin la fel de bun ca si cel de la Amway.Cat despre faptul ca se pune putin cantitativ, am auzit asta doar la distribuitorii din Ro.Cand le-am spus celor de aici chestia asta, au facut nistze ochi....[wow] Tinteste catre stele si poate ca vei atinge cerul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, eu desi am auzit de mult timp de produsele amway, abia luna trecuta am comandat o pasta de dinti, un gel de dus si crema de corp cu glicerina si miere. De pasta de dinti nu stiu ce sa zic, nu m-a dat pe spate, dar de gelul de dus si de crema sunt super incantata, parca am o piele de bebelus dupa ce ma dau cu ele si senzatia persista si a doua zi, adica pana la urmatorul dus. In rest n-am incercat altceva, dar in general am auzit cuvinte de lauda despre produsele lor. Eu folosesc fond de ten de la Max Factor, Seamless sau Hypersmooth si mi se par excelente, dar eu am tenul uscat. Am incercat multe fonduri de ten pana sa le gasesc pe acestea iar acum le sunt fidela. Mihaela si bebe jucaus (DPN 25.03.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...