Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Produsele Amway!


Recommended Posts

Tot ce pot sa va spun despre Amway e ca am incercat produsele de curatat si pasta de dinti ("glister"). Prod. de curatat sunt f. economice, pt. ca sunt f. concentrate si deci pui f. putin. Dar le-am folosit acum mai multi ani si sper sa nu le fi diluat intre timp [:D] Despre pasta de dinti.. sa va spun o chestie: mamei mele i s-a dezlipit o bucata de piatra de pe dintzi [:D] As in... piatra... calcar... tartru... nush ce-o fi fost... Ideea e ca in zona noastra apa este f. calcaroasa si calcarul se cam depune.. pe unde nu te astepti... asa ca dupa cateva saptamani de folosire a pastei de dinti de la Amway, cand se spala pe dinti, simte mama ca i se desprinde ceva de la o masea... la inceput s-a speriat crezand ca i s-a rupt lucrarea; dar era vorba despre "piatra" care se desprinsese. [:D] Eu sunt incantata de faptul ca dintii raman "alunecosi" mai mult timp dupa ce ma spal, chiar daca intre timp mananc si beau chiar Cola, care de obicei imi da senzatia de "dinti incarcati" si simt ca tre' sa ma duc imediat sa ma spal... [:D] [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu nu am folosit fondul de ten dar am folosit crema hidratanta , demachiant si lotiune tonica si nu am fost deloc incantata. In general am auzit lucruri bune despre ele, ca sunt foarte consistente si tin foarte mult de aceea mi-am si cumparat , dar se pare ca nu sunt compatibile cu pielea mea. La inceput am comandat sistemul pentru tenul meu dar nu mi-a placut si mi-au schimbat produsele cu unele pt tenul sensibil dar degeaba. Ma ustura fata ingrozitor ma manca si se inrosa asa ca m-am lasat pagubasa. Acum folosesc produse de la Elmiplant si sunt foarte multumita. Eu te-as sfatui daca ai posibilitatea sa le testezi. v-am pupat Mikyduta MM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oricum eu intentionez sa le incerc inainte de a-mi cumpara! Vreau un fond de ten care sa nu se vada ca o masca dar sa acopere cat de cat micile imperfectiuni! Vreau ceva ce sa arate natural,sau daca se poate nici sa nu se vada![:D]Oare exista asa ceva?[?] Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ionela-roxana
Vreau un fond de ten care sa nu se vada ca o masca dar sa acopere cat de cat micile imperfectiuni! Vreau ceva ce sa arate natural,sau daca se poate nici sa nu se vada![:D]Oare exista asa ceva?[?] Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Seamless, de la Max Factor Tinteste catre stele si poate ca vei atinge cerul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...