Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

eyelash perming


Recommended Posts

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu am auzit de chestia asta, banuiesc ca e acelasi principiu ca atunci cind le intorci tu acasa cu cirligul ala sau cum ii spune. Totusi cred ca mi-ar fi frica sa-mi fac, solutii de permanent asa aproape de ochi, daca e una mai nepriceputa si-ti da in ochi patesti alte alea. iar la Polul Nord
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine va incerca, sa faca si pozne [:D] in timpul operatiunii sa ne dumirim si noi ce este cu noua moda ! Singur, DARAEL Ratacitor prin Lume http://www.geocities.com/dara2el/ “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele... sincer... nici eu nu ash avea curaj sa imi fac asha o procedura ... In afara de ce ati enumerat voi mai sus, poate de la solutia aia permanenta sa se dezvolte alergii, in zona asa sensibila a ochilor.. sau te mai pomeni ca celor mai sensibile le mai cad si genele de la asha ceva [bang] no way!!! [;)] [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sa stiti ca eu o singura data in viata mea mi-am vopsit genele si mi-au cazut ingrozitor. La un moment dat am crezut ca o sa raman fara ele. Va dati seama de ce nu m-am mai vopsit pe ele, nu? Si acum cand am citit de minunea cu permament la gene m-am ingrozit. Exista si asa ceva? Groaznic! Sa nu va puneti ca poate ramaneti fara gene. La mine sigur s-ar intampla asa avand in vedere ce am patit dupa vopsit. Va [pup] si sa aveti grija de ochii vostrii! mariana tache, mamica lui Stefan. http://community.webshots.com/user/tachemas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mi-am vopsit o perioada genele, dar permanent nu le-am facut.Am ratat aceasta experienta! Dupa o perioada, facand un control ocular am aflat ca vopsirea genelor poate afecta vederea, ca nu toate cabinetele cosmetice folosesc vopsea speciala pentru gene etc In timp am renuntat.Folosesc mascara super si ma simt la fel.Doar seara trebuia sa ma demachiez biiiiiiiiiine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...