Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hai in cancelarie!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gagigi[flo]! Eu una m-am cam saturat de corectat si nu e nimeni pe aici cand intru si eu. Meritam si noi o ora de relaxare (schimb de experienta[:D]). Ce ziceti de o pauza - cafeluta din cancelarie - pe chat, la o ora potrivita pt fiecare, ca altfel tare greu ne potrivim la un brainstorming[grup], eu una mai mult timp pierd cautand (daca s-a mai scris ceva interesant, vorba vine, si [ups]s-au mai dus cateva ore...).Deci haideti sa ne organizam nitel daca tot ne-am reunit aici la cancelarie. Se fumeaza, se beau cafele, fara restrictii. Propunere de "consiliu" joi 6 ianuariela ora 20 (ora Romaniei, ora DC daca vreti). Cine vine?[hopsieu] KIM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
salut, Orhid ! Mie mi-a fost rusine sa va mai scriu caci nu m-am prezentat pe chat de multa vreme. In rest, ultima nostimada : joi m-am dus in curs fara sa-mi fi pregatit discursul ! (un coleg avea nevoie sa inversez doua cursuri sa nu mai explice el niste chestii si mi-a spus inainte de a intra in amfiteatru). A fost destul de greu, caci sfertul de ora in care imi pun ideile in ordine si decid cit de detaliat sa vorbesc mi se pare esential. Noroc ca am studenti buni si se prind repede. Voi ce mai povestiti nou ? O intrebare : corectati tot timpul la fel ? eu imi dau seama ca sunt cu toane : sunt ani in care pun note mici si altele in care sunt mai darnica. Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu, sa va trag de urechi ca ati cam tras chiulu' ... in ultima vreme. [zz] Orchid scumpa, noroc ca ne-ai trezit inainte sa ne stearga subiectul... Bun venit printre noi, Marsel! Mik, ma simt si eu cu musca pe caciula la capitolul evaluare, oricat ma stradui tot ma simt subiectiva, totusi ma justific bine in fata elevilor si parintilor (pana acum). Apropo, am sedinta joi... iar ajung seara acasa... KIM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...