Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum repar greseala?


Recommended Posts

Fetelor, am si eu nevoie de un sfat. Sint disperata, trec prin cea mai mare cearta cu sotul meu de cind sintem casatoriti. Ca sa va spun toata povestea, sintem in tari diferite de 2 luni de zile, eu venind aici in Suedia pentru 1 an de zile. Eu, de plictiseala si de cap prost ce sint, m-am tot tinut de flirturi cu un coleg prin e-mailuri si nu i-am spus aceluia ca sint casatorita.[alcool] Nu stiu ce m-a apucat ca doar nu mai am 20 de ani, dar plictiseala si distanta de sot si-au spus cuvintul. Acuma eu am uitat ca acasa aveam loggare automata si deci al meau sot a putut sa-mi citeasca toate mailurile [V] Cred ca a primit un soc, mai ales ca el avea mare incredere in mine [q], incredere dobindita in 3 ani de cind sintem impreuna si in care am fost cu capul pe umeri. De cind a citit mailurile, mi-a scris si mi-a cerut o explicatie si de-atunci nu mai vrea sa vorbeasca cu mine, nu mai raspunde la telefon, la messenger, iar eu sint terminata, mi-e si rusine si teama ca nu o sa mai aiba niciodata incredere in mine. Cum sa fac sa repar greseala? Si cind? Sa-l las in pace pina ii trece supararea, sau sa-l bombardez cu mailuri si telefoane. nici nu stiu ce sa fac. Oare o sa redobindeasca vreodata increderea in mine?Doamne, ce-o fi fost in capul meu?![q] iar la Polul Nord
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[ups]nasool! cel mai bine e sa ii explici totul foarte clar ce si cum, ca nu a fost nimic serios si sa-l faci sa inteleaga si de ce! daca te iubeste ii va trece supararea pe tine, dar norul asta de neincredere va plana mult timp deasupra voastra, acum depinde si de ce fel de tip e el si de gravitatea si continutul corespondentei! Oana si bb Erik http://community.webshots.com/user/oana_noemi http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De la distanta este greu sa repari o greseala atat de mare. Daca lasi situatia asa este foarte posibil ca el sa se razbune, si asa iti strici casnicia. Daca te duci acasa ii vei demonstra ca tu pe el il iubesti, atat de mult incat ai lasat totul si ai veit la el. Ce e mai important? Casnicia sau scoala? Lucia sotia lui Csaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, cipcipcip, mergi acasa...daca-l lasi in pace nu cred ca-i trece supararea...si oricum, nu cred ca e bine sa-l lasi in pace [ups]...ca sa-i demonstrezi ca pe tine doar el te intereseaza trebuie sa faci un astfel de gest din care sa inteleaga ca nu-ti pasa de nimeni si de nimic, el e pe primul loc si daca are nevoie de tine tu vei fi acolo... Eu nici n-as mai sta pe ganduri...as lua primul avion (chit ca mi-e frica rau de avioane [bang]) Ada "Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nasol!!! Poti sa spui ca a fost o copilarie, daca era ceva serios te ascundeai si tu mai bine!!! Si sotul meu e plecat pe mare de 5 luni, si io am in sange (hehe) mania flirturilor, dar ma multumesc cu un zambet, o privire pentru ca sunt foarte constinenta ca gasesc in sotul meu tot ce mi=am dorit...nu vreau sa stric nimic. Dar si sfatul meu este sa dai o fuga in tara, si sa fii cat de spasita si sincera poti!!! Sinzi [avion]si David[marinar] [URL="http://community.webshots.com/user/sinzi_ana"]Poze cu David si Cora nebunatica[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca zici ca nu te poti duce acasa, inseamna ca totul depinde de el, de la distanta nu ai cum sa-l influentezi decisiv. Poti incerca cu un mail, cu telefoane, etc, dar nu-i acelasi lucru, nu? Depinde mult de ce ai scris in mail-urile flirtante( ca sa inventez un cuvant[:D]) si de personalitatea sotului tau. Barbatii sunt, in general, orgoliosi si mai putin inclinati sa asculte de inima, asa ca...riscul e mare... Eu iti doresc succes! In locul tau m-as duce acasa, totusi... Nora, mamica lui Andrei-Mihai(20aprilie 1999) si a lui Victor-Alexandru(12 iulie 2001) poze noi la http://community.webshots.com/user/noracosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...