Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara? (2)


Recommended Posts

Vera bine ai venit si nu mai fi asa de necajita .Trebuie sa gasesti si ceva "roz "in toata mutarea asta Andreea stai foarte aproape de ai mei ! Gabriela ai niste fetite superbe ,sa iti traiasca si sa te bucuri de ele !Am vizitat si eu orasul tau ,Bordeaux si mi-a placut ! Si eu am doi gansaci frumosi ,frumosi dar imi place mai mult asa fara poze poate mai incolo ..nu stiu !Am avut niste probleme cu niste poze puse pe un forum pe net si nu mai vreau sa ma doara capul .Ma limitez la mail . Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 167
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare ! A venit primavara si la voi ca aici e o vreme superba !Iti vine sa stai numai in parc ! Andreea sper ca nu am incurcat borcanele ,stai pe langa spitalul de pediatrie ,fostul Petrolul ,nu ?Ca m-am gandit eu mai bine si nu stiu altul la Ploiesti . Va pup si va urez o saptamana frumoasa si insorita ,poate am scapat de cojoacele iernii .Imi place zapada dar de data asta prea s-a lasat cu greu plecata de pe la noi .Dar nici caldura excesiva nu imi place ! Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, Am citit ieri in presa de pe net ca "Muzeul ceasului" trebuie restaurat si nu sunt fonduri.Mi-am zis :"Musai ,data viitoare cand merg acasa ,il voi vizita!".Vorbeau in articol de toate piesele valoroase.Eu nu am mai fost de pe vremea cand eram invatatoare.Atunci am fost cu elevii. Si mie mi-a zis mama ca e frumos acasa si ca a inceput curatenia de primavara. O zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si aici a fost un weekend superb ,a fost frumos si s-a incalzit suficient cat sa iesim cu bicicleta si cu rolele atat cei mari cat si cei mici.Noi am fost la Zoo si in Herastrau unde era atat de aglomerat ca nu aveai loc sa te misti ,parca tot Bucurestiul a iesit la plimbare ! Va pup ,Iusti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea pai asa ramane ,cand o sa mai vin la Ploiesti o sa iti trimit numarul meu de telefon pe PM si ne vedem . Aici e primavara de-a binelea ,de abea mai bag copiii in casa sa ii culc ,fiica-mea plange si imi arata ghetele si carutul dar nu pot sta cat e ziua de lunga afara ca mai am si alte treburi . Numai eu nu stiu ce am ca sufar de insomnii ,nu pot sa dorm noaptea dar nici ziua nu prea reusesc ,acum cand doarme si Ana pana dimineata la 6 .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...