Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 167
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Blocul unde am stat e în spatele blocului 30( care e in fata lui 31) Eu am fost anul acesta si au demolat blocul acela de nefamilisti intre blocurile 30 si 31 pe care lumea il numea "ghettoul". Pentru poza ma mai gandesc( nu vreau sa va sperii). [dus] a3
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brux, prietena mea cea mai buna, Florina Constantinescu (acum Iordache), sta pe aleea catinei Are vreo legatura cu strada catinei???? Eu am stat pe Andrei Muresanu, in R-uri! Acum ne-am luat o casa (de vacantza) pe Broncoveanu Voda, care duce exact in Piata Mihai Viteazu. deh, nostalgia, sa fie aproape de casa! Imi amintesc strada asta, treceam mereu cu frica pe-acolo, ca erau tot timpul caini vagabonzi care latrau la trecatori. Chiar si langa blocul in care am stat se strangeau in haite si atacau trecatorii. Brrrrrrr Irinuca si bebe Andreas [bonjovi] nascut pe 30/07/04 [url="http://community.webshots.com/user/irrinuca"]web1[/url] [url="http://community.webshots.com/user/andreas2004"]web2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by irrinuca Eu am stat pe Andrei Muresanu, in R-uri! Acum ne-am luat o casa (de vacantza) pe Broncoveanu Voda, care duce exact in Piata Mihai Viteazu. Irinuca si bebe Andreas [bonjovi] nascut pe 30/07/04
Ce mica-i lumea [;)] ... si noi petrecem vacantele pe Brancoveanu Voda ... [:D] ... poate ne intalnimi intr-o vara si punem de un gratarel sa stam la un pahar de vorba :) Irinusha & [copil] Cris ( 3 Mai 2004 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Si eu sunt din Ploiesti, am copilarit pe Gloriei (actuala C. Brezeanu), scoala la 23, liceul la Caragiale, promotia 1992. Irrinuca, tu imi pari foarte cunoscuta ca figura, de vorbit insa nu cred sa ne fi vorbit vreodata. Tu ai fost tot la scoala 23, si ai terminat in 1990, nu-i asa? Cred ca ai fost colega cu o fosta vecina de-a mea, Oana Stambolgiu. In rest nu stiu daca mai cunosc pe cineva, trebuie intai sa citesc mesajele toate. Pe mine m-ar interesa sa aflu de o fosta colega de liceu, Crenguta Badulescu, casatorita cu Bogdan Badicioiu. De ea nu mai stiu nimic de 10 ani. A auzit cineva de ea? Oricum, salutari la toti ploiestenii, fosti si actuali!!!! Gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...