Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 167
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hia] din nou.... Gabi (gabriela92), am vazut ca o stii pe Oana Stambolgiu.... Si eu (suntem de-o seama) si am fost ceva timp prietene (pot spune, eventual ne-am cunoscut, am petrecut mult timp impreuna)... La fel si cu Mikki (sora ei, cu ea m-am inteles bine....) am petrecut mult timp cu ea... Ma rog... Insa de cand Oana s-a casatorit cu Mihai (prin '98 parca), nu mai stiu nimic de ea, la fel si de Mikki... Tu mai esti in legatura cu ele!? Eu sunt Izzy si stateam pe Republicii.. Nu stiu daca ma cunosti... M-ar bucura nespus sa stiu ceva de ele, eventul sa intru in legatura cu ele... Merci! Cu drag, [gravi]Isabella (15 sapt.) &[copil]Yael (11 LUNI)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Izzy, numele tau parca imi spune ceva, dar nu il pot asocia unei persoane, din pacate... Oana a fost casatorita cu Mihai, a divortat, dar are un baietel de vreo 6 ani. De sora-sa nu stiu nimic. Eu nu am in nici un fel de contact cu ele, si asta de mult timp. Informatiile de mai sus le-am auzit intamplator de la o alta fosta vecina, si sunt cam vechi. Asta daca sunt adevarate... Salutari si numai bine ( mai ales cu sarcina, dar nu numai)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

prin ploiesti, pe cameliei pe langa alimantara aia statea si colegul meu de banca din liceu... ovidiu mihalcea se numeste, cred ca a invatat la 25... sau mai aveam un coleg care tot prin zona locuia, toma valentin... stie cineva ceva de asta ultimul?... if you're grabbed by the balls you heart and soul will follow sooner
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
va salut ploieþtenilor þi ma bucur ca v-am gasit ..eu sýnt nascuta ýn 70 din generatia mea nu cred ca e nimeni ..ovidiu mihalcea daca este cel care locuia ýn 31 pe cameliei ýl cunosc sau mai bine zis ýl þtiu din copilarie eu am fost colega ýn generala(25) cu venera este sora lui mai mare :) þi era cea mai buna prietena a mea offf ce dor mi sa facut de copilarie ..þi eu am locuit ýn 31 pýna prin clasa a 4 a pe urma ne-am mutat ýn 45 blocul ala turn cu mozaic mov sau albastru (ca am cam uitat ce culoare avea)de lýnga piata nord :) ploieþtiul s-a schimbat mult ýn ultimul timp ýn parcul de la nord vizavi de restaurantul nord acum se afla mc donald ýn rest parcul este neschimbat ... magazine noi banci noi ...n-am þtiut ca au darýmat ghetoul ýn vara asta am de gýnd sa vizitez ploieþtiul de la cap la coada :) aa þi eu am ýnvatat ýn gherea prima treapta ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

brux sigur ne cunoþteam ýn copilarie ...nu pot sa uit cýnd ningea þi ne adunam o gramada de copii cu saniutele þi ne dadeam pe derdeluþ :) (ma refer la locul ala viran unde pusesera o ýnvýrtitoare un leagan þi un topogan ) vara ne jucam fotbal ,leapþa sau o gramada de jocuri fete þi baieti mici þi mari ...e mica lumea nu :)...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...