Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 167
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu sýnt irina :)...beraru da a fost vecinul meu adica vecini mei ca erau doi frati auraþ care este de-o seama cu mine iar pe fratele sau care era mai mare cu 2-3 ani ...nu mai tin minte cum ýl cheama :) m-am uitat la profilul tau dar nu scrie nimic nici výrsta nici numele ....instictul ými spune ca ne cunoaþtem ..dar nici o problema, asta e daca vrei sa fi mai secretos ýti respect alegerea ... mi-a facut placere sa mai schimb þi eu doua vorbe cu un concetatean de-al meu :)numai bine ![biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa, fratilor, mai dati pe la subiectul cu ploiestenii, asa republicani suntem noi? Rusinica... frate-meu s-a mutat de curand in blocurile noi date de ANL pe langa piata 9 mai... dupa ce s-au mutat au constatat ca n-aveau instalatie electrica... ca la nebuni! Mi-e dor de-acasaaaa![q] ***************** I have two X chromosomes and I'm not afraid to use them!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irina, Abia acum m-am uitat la profilul tau. Sigur nu erati mai multe Irina in acelasi bloc ? Oricum numele meu nu ti-ar spune nimic. Poate porecla. ANDRRUSHKA, Cum e posibil sa nu aiba instalatie electrica ? A fost distrusa sau asa era de la început ? a3
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ýn blocul ala numai eu cu numele de irina :)pe fete le þtiu bine de tot nu le-am uitat pe baieti sýnt unii pe care ma straduiesc sa-mi aduc aminte cum ýi chema ...þi nu-mi amintesc ..daca nu vrei sa scrii aici trimite-mi un mail ca m-ai facut curioasa rau de tot ...cine eþti tu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Fetele din Ploiesti, RUGAMINTE MARE!!!! Planificasem sa ajung saptamana viitoare in Ploiesti, sa stau pana la Pastele romanesc. Vorbisem deja cu o cunostinta sa-mi inchirieze apartamentul...problema e ca a aparut la ei ceva neprevazut si apartamentul nu mai e liber. Din pacate eu am totul organizat, cadouri cumparate... Cunoaste cineva pe cineva care ar inchiria un apartament (sau casa) minim 2 camere pentru aprilie? Suntem curatei si linistiti. Eu as prefera pe cat posibil zona Republicii, piata Mihai Viteazul. Cine stie ceva imi poate raspunde si pe PM. MULTUMESC MULT MULT DE TOT!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi suntem din Ploiesti (adica eu si sotul)dar ne-am ratacit acum 4 ani prin Bucuresti si de trei luni suntem bucuresteni cu acte in regula! Ne e un dor nebun de "acasa" mai ales ca restul familiei e acolo (mama,tata,frati-miu,socrii,cumnatul,bunica,matusile) si nu i-am mai vazut de la Craciun(asa am ajuns sa ne vedem,din an in Paste,abia astept sa vina[:D]!) Ce sa va spun despre mine:am copilarit in Nord,am facut Generala la Scoala 25,am facut inot la bazinul Vega,liceul la "Magarii Veseli" (L.M.V)- traditie de familie,trei generatii: mama,eu si fratane-miu! si primii 2 ani de facultate la U.P.G . A,utasem! Si Scoala Postliceala Sanitara la Mestesugaresc! Sotul e "sudist" de pe Rudului,mai pe langa Gara de Sud ! Ne-am petrecut cei 6 ani cat am fost prieteni pana sa ne casatorim pe Bulevardul cu castani,de care ne e foarte dor si il salut pe aceasta cale![:D] Ma bucur ca v-am gasit!Ce mai e nou prin Ploiesti? De cate ori vin "inregistrez" cate o schimbare,ba prin centru,ba prin zona mea. Am uitat sa va spun,locuiam in zona parcului Mihai Viteazu-Republicii! Pupice dulci[pup] la toata lumea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Si eu tot ploiesteanca, din Cina. Le-am identificat si pe doua dintre fete, Gabriela92 si Irrinuca. Eu am terminat generala 23 in '88 si la liceu am fost in clasa cu Gabi timp de doi ani (a IX-a si a X-a). Ce mai faci, Gabi? Irina, felicitari pentru dragalasul tau de bebe si ii doresc sa creasca mare si sa fie sanatos si norocos! Si eu am un bebe, peste cateva zile va implini un an, iar urmatoarele doua week-end-uri il tot sarbatorim. Ce ziceti, Gabi si Irina, voi stiti cine sunt? [8D] [hia] Si mie mi-e dor de-acasa!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...