Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ai uitat ca sunt PLOIESTEANCA, revolutionara? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 167
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Fetelor, ploiestencelor, am o mare rugaminte. O amica de-a mea se muta din Iasi in Ploiesti si are nevoie de o bone. Exista cumva vreo agentie de baysitting acolo? Are copil de 5 ani, e cuminte, probabil ar avea nevoie pt inceput de cateva ore pe zi(4-5), apoi cand intra copiii in vacanta 8-10 ore cred. Daca imi puteti da vreo veste, va rog sa-mi trimiteti un PM. Mersi mult si multi pupici la mamici si puiuti, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salutare, PLOIESTENI... Eu sunt ploiesteanca de aproape 7 ani, prin casatorie... E un oras mare si frumos unde m-am adaptat rapid. Pur si simplu aici ma simt acasa, de parca aici m-am nascut si am crescut... Singura parere de rau e ca uneori oamenii mi se par cam "rai", dar vorba unui "binevoitor"...aici e lume de adunatura. Si sunt convinsa ca oriunde e la fel , voi ce ziceti...?[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
Salut! Eu sunt ploiesteanca, am facut scoala 30, apoi LMV si cam atat ca restul le-am facut aici, la Bucuresti. Nu ma plang ca imi e dor de ai mei, pentru ca ii vad ori de cate ori vrea muschiul meu...ma urc in masina si ajung imediat sau ii pun sa se urce in microbuz sa vina la mine. Ma marit in curand, insa am deja acte de bucuresteanca ca asa a vrut husbandul si familionul lui, chipurile sa imi inmatriculez eu masina, insa sa fie sigur ca am aceeasi adresa ca el sa nu ma piarda printre degete. Sunt revolutionara, intr-adevar. Stiu Cameliei, stiu Deditel, am hoinarit peste tot in Nord. Va pup pe toti Yrys78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Ioite mey ce de ploiesteni pe aici ! Si eu s tot din Ploiesti , bucuresteana de doar 5 ani .Ai mei locuiesc in buricul Ploiestiului , pe langa Sindicate , am facut generala la 29 in vest si la Cuza , liceul la fostul 6 care s-a desfiintat , facultatea la U.P.G . ( romana-engleza ) .Inca imi este drag oraselul ala .[colegi][invazie][pup][:)][si-eu] Un bb are nevoie de noi : http://www.unesco.8m.com/Sabina/introduction.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...