Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Yeap, Bic,aia sunt! Pusese cineva mai demult pe-aci pe la zona artelor un link catre o un forum unde se discuta succesul melodiei asteia si se strofocau strainashii sa afle in ce limba se canta melodia. Unu'dashtept a decretat ca el e sigur ca ar fi daneza (parca, sper sa-mi amintesc bine faza) pentru ca stie el sigur ca "din" (vezi titlul Dragostea DIN tei) inseamna TU si de-acolo o serie intreaga de speculatii... I have found the enemy:it's us!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yeap, Bic,aia sunt! Pusese cineva mai demult pe-aci pe la zona artelor un link catre o un forum unde se discuta succesul melodiei asteia si se strofocau strainashii sa afle in ce limba se canta melodia. Unu'dashtept a decretat ca el e sigur ca ar fi daneza (parca, sper sa-mi amintesc bine faza) pentru ca stie el sigur ca "din" (vezi titlul Dragostea DIN tei) inseamna TU si de-acolo o serie intreaga de speculatii... I have found the enemy:it's us!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt. raspunsuri, dragelor. asa ma gandeam si eu, ca n-ar fi cazul de cadouri, dar nu stiam care-i "procedura" pe aici (Andrei e "gradinar" doar de o luna)... Andrushka, iti sta bine cu ie! :)) [pup] I.&[url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi"]Andrei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by rodicaosoian
fetelor spuneti-mi si mie cum se numeste frisca vegetala aici?ati folosit? si unde o pot gasi? multumesc mult rodicaosoian
Rodica eu zic ca frisca vegetala este cea pe care scrie non dairy - Cool Wip mi se pare ca face. Mie personal imi place Havey cream si imi bat eu singura frisca cand am nevoie. Andruska, Eu sant in San Diego de 14 ani de zile si nu am trecut prin nici un cutremur. Cand a fost cel din '92 eu eram in vacanta in Romania, iar cel din Los Angeles de acum cativa ani nici nu l-am simtit aici. Mai des avem probleme cu incediile. Acum un an au ars multe case, si s-a raspandit focul pe o arie destul de mare. Vremea e extraordinar de placuta, ploua rar si nu mai mult de o zi doua la rand. Apa oceanului e rece (cel putin pentru mine), aici nu am mai facut bae in ocean de vreo 10 ani de zile. Pretul la case este enorm - media e de 450 de mii. Peste tot se merge cu masina ca distantele sant destul de mari, iar transportul in comun e cel mai slab din tara. . . Pai sa ma tii la curent cu ce te pot ajuta daca va bate gandul sa va mutati aici. [url="http://community.webshots.com/album/183215607BRdngO"]frumosii mamei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanca, ma conversez cu tine pe doua thread-uri. Oceanul rece in San Diego??? Eu aici fac baie la 14C, asa ca sa nu mai vorbim de apa rece. Simti ca mori si dupa aia vezi ca nu mai mori. Si incepe sa fie bine. Andrushka , tare forumul ala...trebuie neaparat sa-l gasesc. Oana Xandy, ascult mult radio, dar nu i-am auzit niciodata. :-(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...