Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

regimul Oshawa(super bun)


Recommended Posts

Buna, fetelor...sunt mare "fanitza" [dc] mai ales de cand sunt in [canada], insa n-am avut curaj sa scriu pana acum...dar acum... [hopsieu]..sunt super incantata ca a deschis cineva subiectul asta. Este un regim EXCELENT, si de slabire si de purificare. Eu am reusit sa-l tin de trei ori consecutiv si am sarit de la vreo 89, cat aveam dupa 2 nasteri consecutive, la 77 cat am acum..oricum prea mult...[grasa]...dar asta e... Sper sa ma mobilizez acum sa-l reincep cu voi. Si starea psihica este extraordinara, mai ales dupa primele 3 zile, cand e greu, intr-adevar. Iar dupa regim, toate alimentele naturale au o savoare incredibila, marul e cel mai bun desert, mananci un cartof si ti se pare o minune...nu exagerez, credeti-ma. Dormeam mult mai putin si nu ma simteam obosita. Ideea este ca si in zilele de pauza (3-5) sa mancam tot corect, mai ales anumite alimente, daca va intereseaza va dau lista. Pot sa va spun ca eu nu am mai putut sa mananc cioco dupa regim...iar Cola, din care beam inainte minim 2-3, mi se pare "caca-cih" rau de tot. Ceva se intampla, "de bine". Va pup de 10000...de ori si imi pare bine ca existati. Daca vreti sa-l tinem de luni, ar fi super. Scrieti-mi daca va intereseaza. Nu numai ca vom slabi, dar vom si si "sanatoase [aerob], frumoase [ispita]si...modeste [:I] Bye [pup] Koky, mamica de un bebic [copil] si o bebica [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
dar cum sa tinem, ce sa mancam? vad ca sunt o mie de variante. [harp]Sabina si[fetita] Sofia Galagia [url="http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=834"]Poze cu noi[/url] [url="http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/sabinelu_muzicelu/album?.dir=/3e47&.src=ph"]Cele mai frumoase fete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu spun sa va linistiti cu acest regim... Sa mananci numai batoane Oshawa...si apa...va spun eu ca lesinati... Va spun ca la mine in firma...avem 3 yoghini crae tin acest regim din timp in timp..dar acestia au exercitiu... Batoanle Oshawa le cumparau de undeva din Ferentari..de la o brutarie de-a lor..a lui Bivolaru...(nu aberez cu nimic).. Misi...si numele mi se pare ciudat la tine..nu cumva esti vre-o adepta..Misa??? Nu vreau sa fiu carcotasa..DAR...stiu acest regim..si nu poti spune unor oameni ..sa slabeasca cu Oshawa...ca acestia vor muri de foame si ameteli..si ami stiu eu ce.. TRebuie sa ai practica pt asa ceva... Si o stiu de la yoghini...care practica acest fel de viata... Fara suparare..e doar parearea mea... Maria&Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca e vorba de nci un baton.Doar sa mananci cereale integrale mai multe zile. Dar eu cred ca e mai degraba un regim de purificare, bine de aplicat in cazul unor boli. [harp]Sabina si[fetita] Sofia Galagia [url="http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=834"]Poze cu noi[/url] [url="http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/sabinelu_muzicelu/album?.dir=/3e47&.src=ph"]Cele mai frumoase fete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor... eu nu sunt nici membra Misa nici yoghina... Eu tin acest regim care este si de dezintoxicare si purificare de luni 01.11.04 deci azi sunt deja in ziua a-5-a....si ma simt foarte bine. In primele 2-3 zile a fost foarte greu...dar acum este ok..chiar ii pregatesc sa manance prietenului meu...si nu imi este rau... Eu mananc asa: Am pus la fiert cu 5 cani de apa o cana de grau si cam dupa 30 de minute am mai pus si o cana de orez brun. Doar asta mananc 10 zile....si de baut doar apa plata... Pana acum am slabit deja 5KG.... Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...