Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mare dilema !


Recommended Posts

Ramonika ,spune-i Tatianei sa mearga la politie si sa ceara sa vorbeasca cu un procuror. Sa se intereseze intre timp la directia sanitara care sunt medicii ce au competenta de a prescrie acest medicament. In foarte scurt timp i se va organiza un flagrant medicului astuia. medicamentul automat va trebui sa i se prescrie de catre acel medic ce va prelua sarcinile libidinosului. Sa nu mai astepte ca pierde timp pretios si cine-i da garantia Tatianei ca dupa ce va rasplati odata medicul,acesta nu va avea pretentii si a doua si a "n"-a oara? Iar chiar daca medicul nu va mai cere repetarea fazei de la Tatiana,in mod sigur ca a mai avut astfel de propuneri si va mai avea fata de alte paciente aflate la ceas de nevoie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sa schimbe medicul si spitalul.I se va face o evaluare a starii si a stadiului bolii, va ajunge la o comisie care va stabili daca intra in criteriile de interferon. Mi-e greu sa cred ca nu se poate adresa unei alte clinici sau la alt doctor si ca acel doctor este singurul care poate rezolva problema.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc problema cu Interferonul. Sotul prietenei mele a avut nevoie de el, fiind bolnav. Este subventionat, trebuie facute niste formalitati, dar se obtine. Sfatul meu este sa incerce la toate usile posibile. Prietena mea a mers in audiente la prefect, la senatori si deputati si a reusit sa gaseasca intelegere si ajutor ! Cu niste telefoane de la ei, a obtinut luna de luna medicamentul. Sa nu cedeze asa usor. Ala e un cretin ! Nu este singurul care ii poate obtine medicamentul, asa cum spui tu. Ca doar nu el taie si spanzura ! Daniela si puiul Oana Maria (nascuta pe 2 septembrie 2003) http://community.webshots.com/user/oana_maria100 http://community.webshots.com/user/oana_maria200 POZE NOI !!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramonika, cunosc problema cu obtinerea Interferonului. Pentru obtinerea lui se face un dosar la Directia de Sanatate Publica Judeteana care analizeaza si va aproba Interferonul. Daca ajuta cu ceva Tatiana se poate adresa si MinisterulUI Sanatatii, Directia de Asistenta Medicala. E adevarat ca este un pic anevoioasa procedura, dar merita. Acum depinde de Tatiana daca vrea sa se lupte pentru mama ei si sa bata la toate usile posibile (sanse de a obtine medicamentul exista!!!) sau daca alege calea mai usoara, respectiv doctorul D. Mult succes si incredere in Dumnezeu. El nu ii uita niciodata pe cei aflati in Suferinta. Pupici multi!!! pupici multi de la o viitoare mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by SIMONABB
s-o faca. Cine stie ... trecind peste nesimtirea doctorului, poate chiar o sa-i placa. Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Ca medic, nu pot decat sa spun [cool] raspuns !!! [:-)))] [:-)))] [:-)))] Scuze fetelor, dar nu am rezistat sa nu zambesc [:D] !!! Dincolo de zambete, am o intrebare indecenta: Interferon pentru ce boala ? S-ar putea sa fie alt tratament pentru doamna in cauza care sa fie mai ieftin, mai eficient si cu mai putine efecte secundare ca si interferonul !!! Singur, DARAEL Ratacitor prin Lume http://www.geocities.com/dara2el/ “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by amicando
Ma bag si eu in vorba...dar stiu ca exista un farmacist aici, pe forum...de ce nu-l intrebati pe el cum anume poate fi obtinut Interferonul?
N-ai inteles bine. Se face dosar pentru Interferon si se obtine in cateva luni, daca se obtine. Se selecteaza pacientii cu grija.... De catre anumiti doctori de la Casa de Asigurari de Sanatate... Ideea e ca acest Dr. poate facilita "inaintarea" mai rapida a dosarului... Iti dai seama? Cine are 1 miliard sa dea pe acest tratament?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cred ca santajul este cea mai buna solutie daca obti un material concret iti va face rost de medicament mult mai repede si impaci pe toata lumea si dupaaceea il dai pe mana autoritatiilor te pot ajuta am toate mijloacele necesare reportofoane camere de supraveghere spion tot echipamentul si dupaaceia trebuie cineva sa-i scoata achii la propriu!NU TE COSTA NIMIC!daca esti interesata da-mi un PM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...