Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nu stiu cum sa fac?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Imi dau si eu cu parerea si sper sa nu deranjez pe nimeni... Indiferent de neintelegerile dintre voi, copilul are dreptul la tatal natural, atata timp cat acest tata este interesat de copil si isi da interesul pentru cresterea lui! Daca era unul care nu ar fi fost interesat deloc de copil, se punea problema ridicata de tine. Mi se pare normal ca tatal sa nu accepte schimbarea numelui copilului lui, el este tatal si nu se poate schimba asta; poate se gandeste ca atunci cand va fi mare Codrin il va acuza ca i-a luat numele, ca a ales sa nu aiba grija de el, se va simti parasit si tu va trebui sa dai socoteala si suporti frustrarile copilului... Plus de asta, de unde stii tu ca cel ales acum de tine va fi pe veci si ii va fi tata nu numai cu numele ci si cu sentimentele??? Plus ca tatal natural, cum crezi ca isi va incredinta copilul unui strain? Mi se pare rautacioasa dorinta ta [flo] Mami si [url="http://www.babiesonline.com/babies/n/nasturica"]Ioana nasturica[/url] Niciodata nu trebuie sa plângi dupa ceva care nu poate plânge dupa tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...